פורום לימודי אומנות

בהנהלת: אביתר שטרן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת פורום לימודי אומנות היא להוות מקום בו יישאלו כל השאלות הנוגעות ללימודי אמנות בארץ ובחו"ל. בנוסף יעסוק הפורום בכל הנושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתערוכות,גלריות ,מוזיאונים והתלבטויות הסטודנטים לעתיד לגבי עתידם המקצועי בתחום האמנות.

אביתר שטרן

אביתר שטרן ,מנהל מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב,אמן בינלאומי

אורן | 15:19  17/05/09
אני סטודנט באחת המכללות לאומנות בתל אביב ורציתי לשדרג את הלימודים שלי ולעבוד לאחת המכללות המוכרות כדי להתמקצע וללמוד בסך הכל מתקשר לדור רישום עונה לי מזכירה נחמדה מספרת לי מה אני צריך להביא איתי ולסיום היא אומרת " תביא איתך גם 850 ש"ח במזומן או באשראי בשני תשלומים" לא כל כך הבנתי, אני יודע שיש דמי רישום אבל כמעט 1000 ש"ח זה נראה לי מוגזם באותו רגע שתקתי לרגע ואז שאלתי אותה " זה לא קשור למיונים והבחינות?" היא עונה לישכן וזה ערכת הרשמה והסבר מיותר זאת אומרת שאם אני לא אתקבל לאחר הבחינות והמיונים אני שילמתי 850 ש"ח על ניסיון קלוש להתקבל ללמוד מקצוע שאני לא יכול לראות את עצמי לומד משהו חוץ ממנו מצד שני גם אם אני אתקבל ואהיה מאושר (עד תחילת שנת הלימודים, מבחנים עבודות חוסר חיים ובעיקר הרבה סיפוק) אני בכל זאת אפרד מה-850 ש"ח האלו כי הם לו יצורפו לשכר לימוד האסטרונומי לשנה (שמסלול ממוצע הוא בין 3-4 שנים) אני נמצא בדילמה מאוד גדולה בתור גבר צעיר שעבר למרכז,מכלכל את עצמי מאז שאני בתיכון, עובד נורא קשה,שוכר דירה לבד בתל אביב שיש לו את החלום והשאיפה להצליח במשהו שמספק אותי ובערך חלק בלתי נפרד ממהות הקיום שלי (לא , לא נסחפתי) אולי זה רק 850 ש"ח שזה כלום במימדים נורמאלים אבל זה נראה לי עוד מעצור שקיים שיכול רק להרתיע אנשים מוכשרים עם יכולות ורצון לממש חלק מעצמם בכל מקרה את השיקולים שלי וההחלטה אני אשאיר לעצמי בהצלחה לכם, וקצת לי : )
מנהל פורום | 21:04  20/05/09
היי אורן שזה לא יעצור אותך 850 ש"ח. זה המצב ולך איתו. זה העתיד שלך ואם אתה מאמין בו תשקיע לעתיד. בידידות אביתר
סגור