פורום לימודי אומנות

בהנהלת: אביתר שטרן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת פורום לימודי אומנות היא להוות מקום בו יישאלו כל השאלות הנוגעות ללימודי אמנות בארץ ובחו"ל. בנוסף יעסוק הפורום בכל הנושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתערוכות,גלריות ,מוזיאונים והתלבטויות הסטודנטים לעתיד לגבי עתידם המקצועי בתחום האמנות.

אביתר שטרן

אביתר שטרן ,מנהל מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב,אמן בינלאומי

נועה | 09:37  09/06/09
בקרוב יהיה לי ראיון קבלה למדרשה לאומנות. האם מישהו מכם עבר ראיון קבלה למוסד לאומנות? למה עלי להתכונן? אני לא מתכוונת לעשות יותר מדי שיעורי בית, אלא להיות טבעית ובכל זאת, הייתי רוצה לעשות סדר בראש לפני הפגישה:) תודה רבה, נועה.
מנהל פורום | 20:09  10/06/09
היי נועה דבר ראשון שלוה. דבר שני לכי לראות מוזיאונים וגלריות שתדעי קצת מה קורה באמנות היום. כנסי לאתרי אינטרנט לגבי מוזיאונים בחול ותערוכות. כנסי לאתר של הביאנלה בונציה. תתעדכני. דברי על עצמך ,על מקורות היצירה שלך האישיים. תהי אותנטית . בהצלחה אביתר
סיגל | 11:10  15/06/09
היי נועה, מה בדיוק את רוצה ללמוד במדרשה לאמנות? מה שאת צריכה זה להיות מי שאת ולהראות שיש לך ידע, הבנה ואהבה לאמנות. את צריכה לדעת שזה לא שאלות קבועות וכל מורה שואל דברים שונים. מה שכן, שוב, רוצים לראות ידע בסיסי באמנות ספרים, תערוכות, מה את יצרת וכד'. תהיי רגועה ואני בטוחה שתעברי בהצלחה את הריאיון. עשית בחירה טובה. המדרשה לאמנות היא מקום נהדר ללמוד בו ולהתפתח. סיגל
סגור