פורום לימודי אומנות

בהנהלת: אביתר שטרן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת פורום לימודי אומנות היא להוות מקום בו יישאלו כל השאלות הנוגעות ללימודי אמנות בארץ ובחו"ל. בנוסף יעסוק הפורום בכל הנושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתערוכות,גלריות ,מוזיאונים והתלבטויות הסטודנטים לעתיד לגבי עתידם המקצועי בתחום האמנות.

אביתר שטרן

אביתר שטרן ,מנהל מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב,אמן בינלאומי

נעמי | 08:03  07/12/09
יש לי שאלה. בשנה שעברה ניסיתי להתקבל לעיצוב תכשיטים ולא עברתי את השלב האחרון של הראיון האישי. לא הרגשתי הכי בנוח עם המראיינים מסיבות שאין צורך לפרט כאן. השנה אני מנסה להתקבל שוב, ומה שרציתי לשאול אותך זה האם מקובל שכל שנה יש מראיינים אחרים או שיש אותם מראיינים כל הזמן? (השאלה מתייחסת לשנקר). אשמח אם את או מישהו אחר יוכלו לעזור
מנהל פורום | 14:47  07/12/09
היי נעמי כל שנה יש שינויים במראיינים.לא הייתי בונה על כך וזה גם לא נכון. את צריכה להיות שלמה עם עצמך, בטוחה בדרך ובכוון והכל יהיה טוב. יתכן שמנהל המגמה יהיה שותף לראיונות אך זה לא בטוח. בהצלחהההההההה אביתר
שרה | 09:24  24/02/13
הדדבר הטובה ביותר זה להתחיל להיכנס לאתרים של מעצבות תכשיטים וללמוד מספר עיצובים וסגנונות לפני שניגשים לראיון לקרוא הרבה מאמרים שיש באתרים לדוגמא באתר של נטע וולפה יש המון דוגמאות ומאמרים http://www.netawolpe.co.il ולא חסר אתרים בתחום העיקר לבוא מוכן... בהצלחה!
סגור