פורום לימודי אומנות

בהנהלת: אביתר שטרן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת פורום לימודי אומנות היא להוות מקום בו יישאלו כל השאלות הנוגעות ללימודי אמנות בארץ ובחו"ל. בנוסף יעסוק הפורום בכל הנושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתערוכות,גלריות ,מוזיאונים והתלבטויות הסטודנטים לעתיד לגבי עתידם המקצועי בתחום האמנות.

אביתר שטרן

אביתר שטרן ,מנהל מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב,אמן בינלאומי

ענת | 01:36  24/06/10
שלום רב. היתי במכללת ביטוי מאד התרשמתי מקום אינטימי ומרגיע ... עברתי שיחה אישית עם יועצת הלימודים שמאד עודדה אותי החלטתי לעלות לוועדה להתקבל ללימודי עיצוב אופנה 4 שנים עם תואר אקדמאי הבנתי שצריך לעבור מבחן עם בדים ליצור על הבובה. זה ממש מלחיץ אותי י עדיין אין לי מאד נסיון בעבודה עם בדים אני מקווה מאד להתקבל זה חלום להגשמה עצמית .. למרות שהיועצת מאד עודדה אותי והראתה התלהבות לגבי השיחה שהיתה לנו . האם אוכל לקבל טיפים בנוגע למבחן בוועדה ? אני מאד לחומה מפחדת מהכשלון, במידה ואני לא יעבור אני מקווה לעשות מכינה לעיצוב אופנה אני רק מקווה שאני לא יפספס אותה. האם תוכל להגיד לי מתי התאריך והאם לא עוברים תקבלה לוועדה אפשר לעבור למכינה לעיצוב אופנה.. בתקווה גדולה. תודה רבבה
היי ענת אין צורך בטיפים . אולי כבר היית במבחן וראית. אנו לא מאמינים במבחנים פסיכוטכניים ופסיכומטריים מטופשים. וגם לא בתיקי עבודות. אלא אם כן משהו רוצה לעשות זאת עבור מוסדות אחרים. דרכנו שונה לחלוטין . אנו בודקים אותנטיות ,מוטיבציה ופוטנציאל יצירתי. בשקט ,בלי 300 איש במבחן. עם ראיון אישי תומך ומעודד. אך ברמה הגבוהה ביותר ללא שום הנחות. בהצלחה
סגור