פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

אני בחור נכה מוגבל בחצי גוף בתקופת לימודי השתמשתי בריטלין והגעתי להישגים נעים לא מחוננות אך הישגי הגיעו לרף של תעודת בגרות עוברת . התחלתי ללמוד הנהלת חשבונות כפי שיעצו לי ביטוח לאומי אך המקצוע לא משך אותי עליו והרגשתי שיעמום וקושי בהבנת החומר . להיות כינה יש לי אהבה ומשיכה לתחום שנקרא לימודי המשפט הפלילי.אך בשל העובדה שלא נוצרו לי משעבי לימודכספיים רבים לא ניגשתי ללמוד.את הראש יש לי .וקיים רצון עז שבעזרת לימודי המשפט אכבוש יעדים נוספים ויותר מכל אוכל לסייע לאנשים עם מוגבלויות כמוני להשיג את מטרותיהם ולהעמידם איתנים מול החברה שלנו הנוקשה. אין לי פסיכומטרי(מבחן זוועה ולא משקף ויש לי פחד לעבור אותו). אני פונה אישית לכל קורא וקורא אישית בפורום זה שיוכל לנתב אותי בדרך להשיג את מטרתי והיא לימודי המשפט . כמו כן ארצה ניתוב איך ואיפה אוכל להשיג הקלות בזמן בכינה כגון תוספת זמן שיכתוב ומבחנים בעלפה כך עברתי גם את הבגרויות אודה לסיוע מפורט דודי אלטמן מודיעין
ליאור פ | 00:34  08/04/08
שלום רב. תודה על השאלה. עקרונית, אקדים ואומר ששכתובים והקלות בתנאי מבחנים משיגים לאור אישורים קודמים שקיבלו תוקף על ידי המוסד האקדמי או אבחונים חדשים. לגבי קבלה ללימודים. עקרונית, המכללה למנהל דורשת ציון פסיכומטרי. הקבלה היא על בסיס ההישגים הגבוהים ביותר בשילוב פסיכומטרי (600 ומעלה), בגרות (90 ומעלה) וציון 111 באנגלית. ברם, ישנה אפשרות להגיש בקשה לדיון חריג. לאחר סיום תקופת ההרשמה ועל בסיס מקום פנוי בלבד (אין התחייבות) ועדת הקבלה תדון במועמדים שלהם בגרות מלאה (ממוצע 96!) וציון אמי"ר של 211 ומעלה שלא נבחנו במבחן הפסיכומטרי. אני ממליץ לך לנסות לפסוע במשעול הזה וייתכן שיכירו בקשייך הלימודיים (ריטאלין? אתה מאובחן?) ויקילו בתנאים באופן חריג. כמובן זה רק בגדר ה"ייתכן" ושום דבר לא מובטח. אני ממליץ לך לפנות למרכז הייעוץ של המכללה למנהל לעוד פרטים: לשאלות או בירורים בנוגע לקבלה, מסלולי לימוד, מלגות: במרכז הייעוץ של המכללה למנהל בטלפון 9634103 -03 בהצלחה רבה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור