פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

טולי | 11:54  24/11/08
שלום לכולם! יש לי שאלה די דחופה למדתי שנה בשערי משפט (במסלול לאקדמאיים- כי סיימתי תואר ראשון). ועברתי השנה לבין תחומי (גם למסלול לאקדמאיים) בגלל "הרמה" והשם של המכללה הבעיה היא שלא אמרו לי בזמן הרישום שעבור הפטורים שעשיתי שנה שעברה אני עדיין נאלצת לשלם!! זאת אומרת תשלום עבור שנת לימודים נוספת גם אם יש לי פטור מ (לפחות חלק) מהקורסים!! אין לי ממש את הכסף הזה בכלל ואני לא יודעת מה לעשות... אני שוקלת לחזור לשערי משפט מה דעתכם?? אני חייבת להחליט במיידי משום שזה עדיין תקופת שינויים לא צפיתי את כל הבעיות האלו לצערי. בנוסף אחד השיקולים החשובים שלי הם שאני מעוניינת בתואר שני בארה"ב או עבודה בארה"ב בתור עורכת דין - האם זה משנה היכן אני עושה את התואר הראשון?? אני אודה לכם על על עצה אני במצב נואש כרגע... תודה מראש!! טולי
רוית | 16:33  24/11/08
לדעתי תחזרי חזרה לשערי משפט , אם את טובה , זה לא משנה איפה למדת ,ומכללת שערי משפט גם מכללה טובה ובסדר . הכי חשוב זה הפרקטיקה היכולות שלך בתור עו"ד , את יכולה להיות מצטיינת מהאוניברסיטה וכושר ביטוי וכריזמטיות ברמה מאוד נמוכה ואת יכולה להיות עם ציונים נמוכים שלמדה במכללה ולעומת זאת כושר הביטוי והכריזמטיות גבוהה. בהצלחה
ליאור פ | 13:56  25/11/08
שלום רב. צר לי על המצב אליו נקלעת. עקרונית, אם מדובר בבעיה כספית רצינית, אז זה תלוי ביכולת שלך לשלם. ללימודי המשך בחו"ל, יש אוניברסיטאות שבכל מקרה לא מקבלות בוגרי מכללה. עדיף כמובן ללמוד במקום שנותן את התעודה הטובה ביותר ובעל סגל של מרצים שלמדו בחו"ל ויוכלו לסייע לך בהמלצות ובהכוונה. זה שיקול למה להישאר בבינתחומי. אין מה לחשוש מהתעודה של מכללת שערי משפט. עורכת דין את תהיי, ואני מכיר אנשים שסיימו שם והמשיכו ללמוד בחו"ל. אם העניין הכספי הוא אקוטי, אז אין שאלה. בהצלחה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור