פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

היי, אינני יודעת לאן להירשם ללימודי משפטים- אוניברסיטת ת"א או לבינתחומי. אני מתקבלת ללא בעיה לשני המוסדות, וגם שיקולי תקציב הם לא בעיה. מה טוב יותר? תודה מראש!
ליאור פ | 16:46  04/09/09
שלום רב. לדעתי לאוניברסיטת ת"א יש עדיין "שם" ומוניטין חזק יותר מהאוניברסיטה למרות שאני יודע על מספיק שבחרו דווקא בבינתחומי עקב מלגה יפה שקיבלו למרות שיכלו ללמוד באוניברסיטה. אני לא חושב שיש הבדל משמעותי ברמה בין המרצים והתוכניות בין 2 המקומות אבל עדיין בשוק העבודה מתייחסים לבוגרי אוניברסיטה בכבוד רב יותר. אני מציע שתסתובבי בשני המקומות ותתרשמי בעצמך, שוחחי עם סטודנטים שלומדים שם וכד'. חשבי גם איפה את גרה, איפה חברייך הולכים ללמוד וכד'. בהצלחה
היי דנה, קודם כל גילוי נאות- אני לומד משפטים וממשל במרכז הבינתחומי הרצליה ואני מתחיל את שנתי הרביעית ואין מאושר ממני מהבחירה שעשיתי. חשוב להדגיש- כמה חברים קרובים שלי לומדים במוסדות אחרים ואולם לפי מיטב הבנתי וניסיוני אין מה להשוות. החל מהיחס האישי, דרך הרמה הגבוהה של כיתות הלימוד וסביבת הלימודים התומכת (מחשבים, ספרייה ועוד) דרך מגוון הפעילות החוץ אקדמית המוצעת לסטודנטים וכלה באיכות ההוראה. וזאת מבלי להזכיר את איכות המרצים, איכות האנשים שסביבך והיוקרה והשם שממנה תיהני כבוגרת תואר במשפטים. כמו כן העובדה שהתואר "נחשב" אינה ניתנת לביטול בקלות! בייחוד בשוק רווי כגון שוק עריכת הדין. בנוסף המרכז הבינתחומי מציע לך מסלול לימודים משולב בתחומים נוספים כגון מנהל עסקים או ממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה כך שבסופו של תהליך את רוכשת כלים שמסייעים לך באופן משמעותי בהמשך דרכך המקצועית ולא חשוב באיזה נתיב תבחרי. ולסיום, במרכז הבינתחומי הרצליה עושים הכל כדי שתוכלי להנות מחווית לימודים מושלמת כלומר בלי שביתות (שמהן סבלו חברי רבות), עם מערכת קשובה ותומכת ועם שלל היתרונות שמניתי קודם. אני ממליץ לך להגיע לסיור בקמפוס ולנשום את האווירה שהיא שונה בתכלית מכל קמפוס אחר שבו ביקרתי. בהצלחה גל

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור