פורום מערכות מידע

בהנהלת: ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מערכות מידע, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי

ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי הוא ראש ההתמחות לניתוח מערכות מידע בקריה האקדמית אונו. מעבר לתפקידו זה הוא שימש במגוון תפקידים כמו גם כחבר נשיאות לשכת מנתחי מערכות המידע וחבר הוועדות המקצועיות בלשכה. ד"ר רחימי, הוא בעל תואר ראשון מהמכללה למנהל, בעל תואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו ותואר שלישי במערכות מידע מאוניברסיטת מנצ'סטר, אנגליה.

שלום, אני מתכוון באוק' הקרוב להתחיל ללמוד לתואר מערכות מידע לאחר שהצלחתי רבות במקצוע הנ"ל בתיכון (ציון סופי - 95 במערכות מידע ממוחשבות). הייתי ביום פתוח במכללת HIT אך הנ"ל דורשים תנאים שאינם מתאימים לח"מ: פסיכומטרי, מכינה במתמטיקה ומכינה בפיזיקה והקורסים מתנגשים אחד בשני. יועצת הלימודים במוסד נתנה לי הסבר שנזכרתי מאוחר מדי וכדאי שאתחיל במכינות ואלמד באוק' 15 - דבר שלא עולה על דעתי. החלטתי שאלך ללמוד במוסד לימודיים אחר שאינו דורש פסיכומטרי ואעשה רק מכינה במתמט'(עקב זה שהציון שלי ברמה של 3 יח' במתמט') וכך אתחיל ללמוד השנה כבר לתואר. עכשיו שאלתי היא היכן מומלץ ללמוד מערכות מידע במכללה? על הפרק- מכללת רמת גן והמרכז אקדמי ללימודים באור יהודה. האם יש מוסד לימודים אחר יותר מומלץ ומתאים לי? בברכה ותודה מראש, אסף
מנהל פורום | 13:25  18/03/14
שלום אסף תודה על הפניה שני המוסדות שציינת: אור יהודה ורמת גן הם מוסדות ראויים. עליהם הייתי מוסיף כמובן את הקריה האקדמית אונו. קריטריון הבחירה לפי דעתי אמור להיות נושאי הלימוד, המרצים ובעיקר קיומה של תעודת לשכה ואפשרויות קידום לתואר שני עם תום התואר הראשון. אילן
היי אילן, קודם כל תודה רבה השאלה שלי היא כרגע כבר נרשמתי לפסיכומטרי האם כדאי לעשות את הקורס ולהיבחר וזהו? ובמידה ואקבל ציון גבוהה אולי אלך ללמוד במוסד לימודים אחר ברמה הרבה יותר גבוהה נושא הלימוד היו מערכות מידע/ניהול טכנולוגיה
אסף אם נרשמת לקורס הייתי מציע לך להתמיד ולהמשיך איתו בעיניי, הוא הרי יוכל להקנות לך נתוני פתיחה טובים יותר אילן
סגור