פורום מערכות מידע

בהנהלת: ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מערכות מידע, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי

ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי הוא ראש ההתמחות לניתוח מערכות מידע בקריה האקדמית אונו. מעבר לתפקידו זה הוא שימש במגוון תפקידים כמו גם כחבר נשיאות לשכת מנתחי מערכות המידע וחבר הוועדות המקצועיות בלשכה. ד"ר רחימי, הוא בעל תואר ראשון מהמכללה למנהל, בעל תואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו ותואר שלישי במערכות מידע מאוניברסיטת מנצ'סטר, אנגליה.

חגי | 20:48  03/09/14
שלום רב, שמי הוא חגי ואני נרשמתי ללימודי ניהול מע מידע במכללה האקדמית נתניה. התואר שלהם חדש ורק עכשיו נפתח ונאמר לי שאם לא ייפתח אוכל ללמוד מנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע ברצוני לדעת האם התואר יוכל לעזור לי במקומות עבודה ובפתיחת נישה חדשה כי אני בא מתחום הנדסאי אלק" והאם התואר הזה נחשב תואר טוב ומומלץ? שוב אדגיש שאני מחפש משהו בתחום הטכני. אשמח לתשובה
מנהל פורום | 17:13  04/09/14
חגי, לימודי מערכות מידע יוכלו בהחלט לסייע בידך למצוא עבודה בתחומים המשיקים לטכנולוגיה וניהול. השאלה היא כמובן מה התוכן שאתה עתיד ללמוד ובידי מי. אני ממליץ לך בהחלט לשבת עם היועץ האקדמי ולקבל ממנו את רשימת הסילבוסים ואת שמות אנשי הסגל. במקביל אולי אף לשוחח עם סטודנטים/בוגרים של המוסד אילן
סגור