פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

מעיין | 12:43  08/03/10
שלום, נניח שיש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה בממוצע גבוה, האם זה יכול להחליף את תעודת הבגרות והפסיכומטרי במידה וארצה לעשות תואר ראשון בהנדסה כלשהי? (במכללת אפקה או ירושלים).
שמיר שני | 12:22  09/03/10
מעיין שלום, מאחר ותנאי הקבלה לכל מוסד שונים אינני יכולה להגיד באופן גורף, אולם במוסדנו, המכללה האקדמית להנדסה ירושלים, בעלי תואר ראשון ממוסד מוכר (כתלות בממוצע כמובן)יכולים להתקבל ללא דרישה בהצגת ציון פסיכומטרי/בגרות. כלומר התואר מחליף את דרישת הבגרות והפסיכומטרי. נשמח לתת פרטים ומידע נוסף בטלפון 02-6588000 שלוחה 1. בהצלחה, שני
שלום מעיין, הפקולטה להנדסה במכון הטכנולוגי חולון .H.I.T מציעה לימודים לתואר ראשון בהנדסת חשמל B.Sc. בתחומי: חשמל, אנרגיה, מערכות הספק ובקרה והנדסת תקשורת. הפקולטה שמה דגש על פיתוח ושכלול מתמיד של מעבדות ועל קיום קשרי גומלין עם תעשיית החשמל, האלקטרוניקה והתקשורת בארץ ובעולם. בכך למעשה, מכשירה הפקולטה את הסטודנטים להשתלב בצורה הטובה ביותר בתעשיות אלה. במידה ואת בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה , לא תצטרכי להציג פסיכומטרי, הצעתי לך היא שתיצרי עמנו קשר לקבלת ייעוץ אישי בנוגע ללימודי הנדסה, את מוזמנת לשלוח את פרטייך לכתובת המייל – st_rachel@hit.ac.il ואנו נשיב בהקדם. בהצלחה, יפעת, נציגת H.I.T, המכון הטכנולוגי חולון
שלום מעיין, על מנת שאוכל לענות לך על השאלה אני אזקק לעוד פרטים: מה ציוני הבגרות והפסיכומטרי. מה ממצוע התואר הראשון ועוד פרטים נוספים אני אשמח לענות לך באופן פרטני. אנא צרי קשר עם מחלקת ייעוץ הלימודים של מכללת אפקה בטלפון 1-800-37-37-10 או כוכבית הנדסה שיהיה המון בהצלחה
סגור