פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

איתן | 10:52  28/03/10
שלום לכולם. אני רוצה ללמוד בת"א בסמסטר הקרוב בהנדסת חשמל. ברם הציונים שלי שמים אותי מתחת לסף הקבלה, ב 30 נקודות לפי החישוב שלי. מתןך 650 שצריך. יש לי הנדסאי אלקטרוניקה וציונים גבוהים במקצועות הריאלים (מתמתיקה 4 יחידות ופיזיקה קיבלתי רק 78). האם עדין יש לי סיכוי להתקבל? תודה.
המכון הטכנולוגי-HIT | 17:36  06/04/10
שלום, הפקולטה להנדסה במכון הטכנולוגי חולון H.I.T מציעה מסלולים לתואר ראשון B.Sc ושני M.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.בנוגע לשאלתך- התחום אותו אתה מתאר נקרא "אנרגיה ומערכות הספק" בתחום זה מתמקצעים הסטודנטים בזרם חזק, טכניקות מתח גבוה ועוד.בסיום הלימודים תוכל להשתלב בתעשיות החשמל בארץ ולהעזר בשירותי ה"הכוון התעסוקתי" במכון- אשר מפרסמת לוח משרות מיוחד לבוגרים ולסטודנטים במכון.בנוסף אוכל לספר כי תוכנית זו מבוקשת במשק , מאחר וחסרים מהנדסי חשמל המתמחים בכך. תכנית הלימודים במכון, מתעדכנת באופן קבוע בהתאם להתפתחות הטכנולוגיה, ובאמצעותה רוכשים הסטודנטים השכלה רחבה בתחומים השונים של חשמל, אלקטרוניקה ותקשורת. הפקולטה מפעילה מעבדות מתקדמות להוראה ולמחקר ומשתפת את הסטודנטים במחקרים של חברי הסגל. לפקולטה קשרים הדוקים עם תעשיות החשמל, האלקטרוניקה והתקשורת בארץ, ובוגריה יכולים להשתלב ביעילות בתחומים שונים בתעשיות המובילות. בכדי לקבל את כל המידע הרלוונטי לך, אתה מוזמן לשלוח את פרטיך לכתובת המייל –st_rachel@hit.ac.il ואנו נשיב בהקדם. בהצלחה, יפעת, נציגת H.I.T, המכון הטכנולוגי חולון http://www.hit.ac.il
שמיר שני | 11:39  07/04/10
איתן שלום, אינני יודעת באיזה מוסד להנדסה ביררת בתל אביב (האם באונ' תל אביב או במכללת אפקה), מה שכן כל מוסד מחשב סכם לקבלה בצורה קצת שונה. יש מקומות שיתנו משקל גדול יותר למקצועות הריאליים ויהיו אחרים שיחשיבו יותר את הבחינה הפסיכומטרית. כמו כן דיפלומת הנדסאי (באם ממוצע ציוני במה"ט גבוהים) יכולה להחליף את הצורך בבחינה הפסיכומטרית, אצלנו במכללה האקדמית להנדסה ירושלים אך כמובן שכדאי שתבצע בדיקה בכמה מוסדות כדי לבחון מהם תנאי הקבלה בכל מוסד. לדעתי כדאי לך להגיע לפגישת ייעוץ מסודרת ולקבל את כל האינפורמציה על תחום ההנדסה זה וכן על המוסד עצמו. בהצלחה, שני
סגור