פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

שלום, שמי יוני ואני בן 26 וחסר לי 2 יחידות ספרות ומקצוע מוגבר (5 יח') לזכאות לבגרות לכן במקום לשפר ציונים ופסיכומטרי אני רוצה ללמוד הנדסאי תעשיה וניהול ואז תואר ראשון. אני מתלבט אם להרשם באורט סינגלובסקי שמציע הנדסאי ואפשרות לעשות תואר ראשון ב4 שנים לבין הקרייה ללימודי הנדסה - מה אתם אומרים?? אודה לתשובה בהקדם שכן אני נרשם השבוע הקרוב!!.. תודה :)
המכון הטכנולוגי | 16:39  25/07/10
שלום יוני, כנציגת המכון הטכנולוגי חולון H.I.T אני אשמח ליידע אותך באפשרות נוספת העומדת בפנייך. המכון הטכנולוגי חולון .H.I.T מציע השלמת ושיפור בגרויות בתחומים רבים ומגוונים במסגרת המכינה הקדם אקדמית. המכינה פועלת בפיקוח משרד החינוך ומשרד הבטחון ורמת הלימודים היא מהגבוהות בארץ . הסטודנטים יכולים לבנות, בסיוע היועצות , מערכת לימודים אישית בהתאם לצרכיהם ויכולותיהם. רכזי המכינה קשובים לצרכיהם של הסטודנטים השונים וניתן לפנות אליהם במקרים של קשיי לימודים, כך למשל במתמטיקה ואנגלית, מופעלת מערכת תגבורים באמצעות חונכים. מרבית הסטודנטים במכינה מקבלים מימון ללימודים באמצעות מלגה, (בהתאם לקריטריונים) וחלקם אף זכאים למלגת קיום. לאחר המכינה, אם תרצה תוכל להשתלב במסלול לתואר ראשון B.Sc בניהול טכנולוגיה. התוכנית מיועדת להכשיר בוגרים לתפקידי ניהול בתעשיות עתירות ידע וטכנולוגיה(High Tech). התכנית משתרעת על פני ארבע שנות לימוד, כאשר בשנתיים האחרונות הסטודנטים מתמקצעים, לפי בחירתם, במסלול בחירה טכנולוגי. המסלולים הם: ניהול פרויקטים, ניהול מערכות מידע, ניהול משאבי אנוש ניהול ותפעול לוגיסטיקה ותעשייה וניהול. בכדי לקבל את כל המידע הרלוונטי לך, אתה מוזמן להתייעץ ולשלוח את פרטיך לכתובת המייל –mirip@hit.ac.il. ואנו נשיב בהקדם. בהצלחה, טליה, נציגת H.I.T, המכון הטכנולוגי חולון http://www.hit.ac.il
סגור