פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

אודי | 13:57  13/11/10
האם בכדי ללמוד הנדסה אזרחית בטכניון לתואר ראשון אני מחוייב ב 5 יחידות פיסיקה או במכינה בפיסיקה?...ושאלה נוספת אם טני עושה מכינה קדם אקדמאית במכללה אני חייב להמשיך ללמוד באותה מכללה בה עשיתי את המכינה?<
שלום אודי, כדי ללמוד הנדסה אזרחית בטכניון אינך מחוייב בהצגת- 5 יח"ל פיסיקה אך הינך מחוייב במעבר קורס הכנה בפיסיקה מכניקה לפני תחילת השנה- במידה והינך עובר את בחינת הסיום של הקורס בציון 70 תוכל להתקבל ללימודים. במידה ולמדת 5 יח"ל בפיסיקה תהיה פטור ממעבר קורס הכנה זה. אני ממליצה לך לבדוק את התאמתך ללימודים למחלקה זו דרך אתר הטכניון או דרך היועצות בטכניון. במידה ואתה מעוניין לשמוע על המסלול שקיים אצלנו במכללה (שנתיים ראשונות במכללה בירושלים ושנתיים לאחר מכן בטכניון) הינך מוזמן לשלוח אלי פנייה למייל reli@jce.ac.il ונבדוק את התאמתך. בנוגע לשאלתך השניה: אם אתה מעוניין ללמוד במכינה כדי להתקבל לאחר מכן לטכניון כדאי שתדע שהטכניון מכיר אך ורק את המכינה שלו- ולכן כל מכינה אחרת לא תסייע לך בקבלה למחלקה הנ"ל. מכינות אחרות למחלקות אחרות- אני ממליצה לך לבדוק מהו התחום שאתה מעוניין ללמוד בו ובאיזה מוסד ולוודא שהם אכן מכירים בלימודי המכינה שאתה מעוניין לעבור. בהצלחה רלי
סגור