פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

עודד רייטן | 15:27  26/05/10
נרשמתי ללימודי תואר שני בפסיכותרפיה בלונדון ןלפני כשבועיים הגשתי בקשה לויזת סטודנט בשגרירות. אתמול קיבלתי מהם סירוב בטענה כי לא סיפקתי מספיק הוכחות לכך שבבעלותי מספיק כסף (maintanence) לממן את עצמי. הם מבקשים להראות שיש לך כסף לשכר הלימוד של השנה הראשונה ועוד 800 פאונד לחודש עד תשעה חודשים. לפי החישוב שעשיתי עליי היה להוכיח שבבעלותי כ-14,000 פאונד והגשתי להם תצהיר באנגלית מהבנק שאומר שבבעלותי כ-35,000 פאונד. לא ברור לי מה היה לא בסדר ומה הם דורשים ממני כך שכרגע שלחתי להם review שעשוי לקחת עד 28 יום והומלץ לי להגיש את הבקשה מחדש, אך אני לא יודע מה עליי לשנות.. ולא ניתן לשאול אף אחד כי בשגרירות פשוט אומרים שהם לא יודעים כי מקבלי ההחלטות יושבים בטורקיה. בנוסף אני תיכננתי לטוס עוד כחודש וחצי משום שהלימודים שלי מתחילים בסוף יולי והזמן מתחיל להיגמר.. תודה מראש עודד
לין פלדמן | 11:33  31/05/10
עודד שלום אני מצרפת לך לינק לUK border Agency הגוף הקובע לגבי כניסה ויציאה מבריטניה יש כאן פירוט מדויק לגבי העינין הכספי במידה ויש לך שאלות נוספת אשמח אם תיצור איתנו קשר במועצה הבריטיתי בכל מקרה מכיוון שהקונסוליה המליצה לך להגיש מחדש את הבקשה אני מאוד ממליצה לעשות זאת.
סגור