פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

אני מתעניינת בלימודים אקדמיים בלונדון ב2013, אני בעלת אזרחות גרמנית, עוברת ללונדון בעוד חודש, כך שיהיה לי ותק של שנה מגורים לפני שאתחיל ללמוד, כמה שאלות אני יודעת שצריך ותק של שלוש שנים מגורים באירופה בשביל לשלם home fees, האם אוכל להחליף לתשלום זה בשנת הלימודים השלישית? איזה מלגות קיימות לתואר ראשון באוניברסיטאות? האם יש מלגות לאזרחים אירופאיים שלא התגררו באירופה בשלוש שנים האחרונות? תודה
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 12:53  15/08/12
שלום מאיה רק האוניברסיטה יכולה לקבוע אם הם מעונינים להעניק לך שינוי בשכר לימוד בשנה השלישית ללימודים הכלל הגורף הוא שהחוק מתקיים עד סיום שנת הלימודים האחרונה. אין מלגות ידועות לתואר ראשון , לא לישראלים ולא לאירופאים. עם זאת אני ממליצה לך לבקר באתר של education UK וגם לפנות באופן ישיר לאוניברסיטאות שאת מעונינת בהם , בכדי לראות אם הם יכולו לעזור לך למצוא מקורות מימון אחרים. בהצלחה
עוד שאלה - אם אני רוצה להתחיל ללמוד ב09/2013, אני יכולה לעשות IELTS כבר באנגליה נכון? (אני עוברת ללונדון עוד חודש וחצי בערך)
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 08:31  20/08/12
כן את בהחלט יכולה לעשות את המבחן בבריטניה
סגור