פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

אביעד | 10:43  22/10/12
שלום רב. חברתי תבצע רילוקיישן ללונדון בעוד כחודשיים על רקע עבודה ולימודים לתואר שני בעיר. בכדי להתכלכל בעיר ועל רקע העניין שיש לי ביחסים בינלאומיים אני מחפש קורסים בנושא. ככלל, הבנתי שאצטרך ויזת עבודה מסוג TIER 4 , מה שיאפשר לי עבודה של 20 שעות שבועיות. על פי ה BORDER AGENCY אני מבין שאני צריך לקחת קורס/ים שהם ברמה אקדמאית NQF 6/QCF 6/SCQF 9 ומעלה (אגב, מהו הקוד הזה ואיך ניתן להבין מאתרי האוניברסיטאות מהי רמת קורס מסויים?).עליי לבצע את כל התהליך הנ"ל תוך כחודשיים. האם אתם מקיימים ייעוץ פרונטאלי כלשהו?. רוב תודות. אביעד
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 12:44  22/10/12
שלום אביעד TEIR 4 היא ויזת סטודנט ולא ויזת עבודה , יש צורך להיות רשון בקורס אדמאי , של מעל חצי שנה , רצוי להיות רשום לתואר על ידי מוסד שמוכר ברשימת המוסדות של ה BORDER AGENCY בכדי להיות זכאים לבקשת הויזה הזאת. יש לקחת בחשבון שלא כל מוסד לימודים מאשר לסטודנטים לעבוד בזמן הלימודים כך שגם אם הויזה מקנה לך 21 שעות עבודה שבועית לא בהכרח שתוכל לעבוד לא ברור לי אם אתה מחפש תואר ראשון או שני או קורס מקצועי (למרות שביחבל אין קורסים מקצועים) המקום הטוב ביותר להתחיל את החיפוש הוא באתר של education uk www.educationuk.org בהצלחה
היי, תודה על התגובה. אני מבין ש ה- TIER 4 אינה ויזת עבודה, אך בכדי לכלכל עצמי אני חייב לחפש מוסדות שכפי שציינת, נמצאים ברשימת ה recognised bodies ב UK BORDER AGENCY בכדי שאשמור על האפשרות לכלכל עצמי. כמו כן, אני מבין שאין קורס מקצועי ביחסים בינלאומיים. למעשה, אני מנסה למצוא את ה"פשרה" בין תואר MA שהוא מעבר ליכולות הכספיות שלי, כרגע, לבין קורס קצרצר בנושא זה. כלומר, זה יכול להיות קורס, שניים או שלושה אפילו, שייארכו יחדיו לפחות חצי שנה. יש לך איזשהו רעיון? . האם ניתן להיפגש עם מי מכם מהמועצה לייעוץ (הבנתי שבזמנו היה יום פתוח). ושוב, רוב תודות
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 10:11  06/11/12
שלום אביעד אני מתנצלת באיחור בתגובה בכדי להיות זכאי לויזת סטודנט אתה תהייה חייב ללמוד במוסד אקדמאי קורס באורך שנת לימוד שלמה קורסים קצרים שיחזיקו אותך בבריטניה עד חצי שנה היא סוג של ויזה שונה שאינה מעניקה שעות עבודה הייתי ממליצה לך בכל זאת לשקול תואר שני , ישנם תוכניות שגם יכולות לזכות אותך במלגות כך שבאופן חלקי לפחות תוכל לחיות בלא צורך במשרה מלאה בהצלחה
סגור