פורום לימודים בהונגריה

בהנהלת: University  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע על לימודי הרפואה בהונגריה בשפה האנגלית. מה תנאי הקבלה,קורסי הכנה, עלויות, חיי חברה ועוד ככל העולה על דעתכם.

University

יוניברסיטי פועלת בישראל משנת 1993 ועוסקת בהכוונת סטודנטים ישראלים ללימודים אקדמיים בהונגריה

חיליק | 17:06  09/10/11
שלום ! אני מתכוון להתחיל ללמוד בשנה הבאה , הייתי רוצה לדעת מה ההבדלים במחיר בין סגד לבודפשט , כמה ישראלים יש בסגד ?(מתוכן כמה נשים ? ) , ואם ישנה אפשרות להביא חיית מחמד לסגד , כי מישהו אמר לי שלא ניתן (למרות שזה נשמע מצוץ מהטוסיק) עוד שאלה אחת , לא יודע אם זה המקום המתאים לשאול , יש לי חברה כבר 4 שנים וההיתי רוצה לדעת מהם האחוזים שניפרד ? בגלל שנפגעתי כבר בעברי. אשמח לתשובה מהירה , תודה רבה וחג שמח לכולם ושנה טובה , אתם עושים מצווה שם בגולה
אלה וולפמן | 16:10  30/10/11
שלום בחזרה, הנה העלויות בסגד: http://angoltit.webesmegoldas.hu/pdf/tuition_fees_medicine_2011_2012.pdf, אני לא יודעת מה העלויות בבודפשט, בסגד יש כ 150 ישראלים, מתוכם כמחצית יהודים. מבחינת נשים מדובר בערך בשליש המאוכלוסיה למרות שחלה האטה בשנים האחרונות (בדיוק פתחו קניון גדול אולי צפויה עליה) , בודאי שניתן להביא חיית מחמד , זה אפילו מומלץ. צר לי שנפגעת בעבר, גם אני נפגעתי זה בסדר, הסיכוי שתפרד מחברה שלך הוא גבוה שנה טובה גם לך
סגור