פורום לימודים באיטליה

מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים באיטליה - לימודי איטלקית, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה .

הי שמי אנה ואני בוגרת תואר ראשון מאוניברסיטת ת"א בתולדות האמנות ולימודים קלאסיים. אני מעוניינת ללמוד שימור ושיחזור באיטליה. חשוב לציין שאני מחפשת דגש על שיחזור (רסטורציה ופחות על שימור). אני מעוניינת בכמה שיותר עבודה מעשית. לא מחייב שאלו יהיהו לימודי המשך (תואר שני) אלא שתהיה תעודה והכשרה טובה. איפה אוכל למצוא מוסדות אלו? ומה שכר הלימוד? (אינני בעלת אמצעים מרובים ואני מקווה לקבל מלגה וכו') תודה רבה, אנה
שלום אנה. אני מזמין אותך לכתוב מייל מסודר באנגלית לגב' אנה-מריה גרוס. אני משוכנע שהיא תוכל לתת לך יעוץ ראשוני. מדובר במשחזרת בעלת ניסיון רב המכירה את העולם האקדמי והמקצועי בתחום. את יכולה לציין שהופנית על ידי. annamaria.gross@gmail.com בהצלחה איתן
הי, אם עדיין רלוונטי עבורך אני בתהליכי קבלה מתקדמים ללימודי רסטורציה בaccademia riacci. אשמח לשתף באינפורמציה:)
היי יעל אני אשמח לקבל מידע לגבי הלימודים
יעל היי :) עברו שנים.... אבל אני עדיין מאוד מעוניינת בלימודי רסטורציה. האם תוכלי ליצור איתי קשר?
היי יעל אני מעוניינת לשמוע על הלימודים ועל האוניברסיטה עצמה. תוכלי אולי ליצור איתי קשר ?
סגור