פורום לימודים בגרמניה

בהנהלת: דוד שרייבר  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים בגרמניה - לימודי גרמנית בארץ ובגרמניה, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה בכל תחומי הלימוד ובכל האוניברסיטאות.

דוד שרייבר

מנהל את חברת Educenter העוסקת בייעוץ ללימודים בגרמניה בניהול קורסי גרמנית ובסיוע לסטודנטים ישראלים בכל ההיבטים הקשורים למעבר לגרמניה.

senia | 16:10  31/03/11
כמה זמן צריך לעשות את הקורס שטודנקולג?? מה כלול בקורס ובאיזה רמה צריך לדעת גרמנית כדי להשתתף בקורס \?? תודה מראש
דוד שרייבר | 13:58  01/04/11
מכינה של שנה, לומדים כ-5-7 מקצועות הרלוונטיות ללימודי רפואה. ציוני סף של השטודנקולג הם הציונים איתם מתמודדים על מקומות פנויים באוניברסיטה. רמת שפה לקבלה לשטודנקולג היא רמת B2.
senia | 19:49  01/04/11
מה עדיף לי להשלים את המקצועות הרלוונטיים בארץ ולשר את הממוצע בגרות או שעדיף לי לעשות את הקורס הזה?? האם הוא קשה או שיותר מומלץ ללמוד הכל מראש בארץ שהיה לי יותר קל?? האם זה אפשרי ללמוד גרמנית בשנה עד לרמה הנדרשת לקורס (B2) ?? תודה.
דוד שרייבר | 09:02  02/04/11
במידה ויש צורך להשלים, תמיד עדיף לעשות שטודנקולג, זאת מכינה מצויינת ללימודי רפואה גם מבחינת המקצועות וגם מבחינת להשתפשף במערכת האוניברסיטאית. דרך קורס השפה של אדיוסנטר (www.educenter.co.il) תגיעי לרמה נדרשת בשפה תוך כ-7חודשי לימוד.
דוד שרייבר | 16:37  28/04/11
שטודנקולג של שנה, רמת שפה B2 בכדי להתקבל. במחוז בווריה (מינכן) אוניברסיטת מינכן לא דורשת שטודנקולג. ממוצא ציונים להתקבל לרפואה עדיין צריך להיות גבוהה.
סגור