פורום לימודים בגרמניה

בהנהלת: דוד שרייבר  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים בגרמניה - לימודי גרמנית בארץ ובגרמניה, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה בכל תחומי הלימוד ובכל האוניברסיטאות.

דוד שרייבר

מנהל את חברת Educenter העוסקת בייעוץ ללימודים בגרמניה בניהול קורסי גרמנית ובסיוע לסטודנטים ישראלים בכל ההיבטים הקשורים למעבר לגרמניה.

מיטל כהן | 03:22  01/05/11
שלום רב, רציתי לדעת אם לאוניברסיטאות בברלין יש שטודנקולג ? לפי מה שהבנתי מדובר במכינה שעל פי הציונים שלה ושל לימודי השפה אני נרשם לאוניברסיטה... כלומר היא מחליפה את הממוצע של התעודת בגרות או שמטרת המכינה היא לימודים פרה-קלינים או משהו בסנגון ? תודה
דוד שרייבר | 00:19  02/05/11
שטודנקולג הינה מכינה קדם אקדמאית במספר מסלולים שונים, תלוי במקצוע שאתה רוצה ללמוד. ההישגים בשטודנקולג אכן מיועדים להחליף את תעודת הבגרות אך לא כל אוניברסיטה מאפשרת לסטודנט ישראלי לגשת לשטודנקולג. באופן ודאי מחוז בווריה (מינכן) אינם מאפשרים הרשמה לשטודנקולג אלא אתה צריך להתמודד עם תעודת הבגרות שלך.
מיטל כהן | 09:21  03/05/11
אני מעוניינת להרשם לשטודנקולג' בברלין... יש שם ?
דוד שרייבר | 10:51  08/05/11
http://www.studienkollegs.de/en/ דוד
סמיון | 22:22  03/05/11
וחוץ מברלין אוניברסיטאות אחרות מאפשרות לסטודנט ישראלי לעבור את ה שטונדקולג?? והאם אתם ממליצים על קורס במידה והציוני הבגרות שלי אינם גבוהים או שלא??
דוד שרייבר | 10:54  08/05/11
בכל מחוז ישנה התנהלות שונה בנוגע לשטודנקולג. אני ממליץ ליצור איתם קשר ולשאול על כל מקרה בגופו. מה שכן, בכדי להתקבל לשטודנקולג או לכל מוסד אקדמי אחר, חייבים ללמוד גרמנית לפחות עד לרמת B2-C1. בזה אני יכול לעזור בכל עת. דוד
senia | 01:11  12/05/11
באיזה ימים ושעות מתנהל קורס הגרמנית?
דוד שרייבר | 15:34  16/05/11
בימים ב', ד', ה' בין השעות 17:00-20:00. הקורס נמשך כ-14 שבועות. מועד הבא לפתיחת שלב א' בארץ הוא 01.08.2011. ההרשמה בעיצומה!!! דוד
סמיון | 18:09  17/05/11
14 שבועות בארץ? וכמה זמן החלק השני בגרמניה?? מה עלות כל הקורס גם חלק א וגם חלק ב ??
יוני בכר | 12:27  18/01/12
שלום דוד, האם המקצועות הנלמדים בשטודנקולג במסלול ללימודי רפואה , הם חופפים למקצועות הנלמדים בשנה הראשונה ברפואה כך שניתן לקבל עליהם פטור, או שאין קשר בכלל ? תודה
סגור