פורום לימודים בגרמניה

בהנהלת: דוד שרייבר  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים בגרמניה - לימודי גרמנית בארץ ובגרמניה, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה בכל תחומי הלימוד ובכל האוניברסיטאות.

דוד שרייבר

מנהל את חברת Educenter העוסקת בייעוץ ללימודים בגרמניה בניהול קורסי גרמנית ובסיוע לסטודנטים ישראלים בכל ההיבטים הקשורים למעבר לגרמניה.

חן | 17:56  13/10/11
שלום דוד, כמה שאלות בנוגע לימודי רפואה בגרמניה, - ממוצע הבגרויות שלי הוא 105, האם זה מספיק כדי להתקבל? - כמה זמן מראש יש להתחיל ללמוד את השפה? - היכן אתה ממליץ ללמוד? - מה העלויות לשנה? (שכ"ל, עלויות חיים) תודה מראש
דוד שרייבר | 17:32  22/10/11
1. אתה צריך ממוצע של לפחות 90-95 ללא הבונוסים של האוניברסיטאות בארץ 2. לימודי שפה במסגרת התוכנית של אדיוסנטר כ-9-10 חודשי לימוד 3. ישנם מספר בתי ספר מצויינים לרפואה בגרמניה, היידלברג, מינכן, ברלין וכו'.. 4. אין שכ"ל, מחייה חודשית כולל הוצאות נלוואות ללימודים כ-550-650היורו לחודש. צור קשר- 0523205051, דוד
יונתן | 23:28  11/12/11
שלום דוד, ממוצע הבגרות שלי נמוך, אולם יש ברשותי תואר ראשון במדעי החברה מהאוני' העברית בי-ם בממוצע מעל 80 ואני דובר גרמנית. מהם סיכויי הקבלה שלי? האם התואר שלי מספיק למרות הבגרות הנמוכה? תודה רבה מראש
יוני בכר | 11:27  18/01/12
דוד שלום, שלוש שאלות בבקשה - האם ללימודי רפואה יש מועדי רישום אחרים מלבד 15 ליוני עד 15 ליולי ? - האם אחד מהמקצועות הללו הינו חובה בציוני הבגרות , פיזיקה, ביולוגיה, כימיה ? - האם ממוצע הבגרויות מחושב בצורה יבשה ללא התייחסות למספר יחידות הלימוד ? אם לא אז איך בעצם מחושב ? תודה מראש
סגור