פורום לימודים בגרמניה

בהנהלת: דוד שרייבר  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים בגרמניה - לימודי גרמנית בארץ ובגרמניה, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה בכל תחומי הלימוד ובכל האוניברסיטאות.

דוד שרייבר

מנהל את חברת Educenter העוסקת בייעוץ ללימודים בגרמניה בניהול קורסי גרמנית ובסיוע לסטודנטים ישראלים בכל ההיבטים הקשורים למעבר לגרמניה.

עינב | 17:47  14/05/13
לא הבנתי משהו אחד, חייבים לקחת קורס לללמידת גרמנית או שמא אפשר ללמוד לבד ופשוט לעבור את המבחן המדובר? וגם מה זאת אומרת שמי שיודע גרמנית יכול ללמוד בחינם בגרמניה???... תודה!
שי | 23:55  20/05/13
אם אתה חושב שאתה יכול לעבור בלי קורס אז לך על זה. אבל זה קשה מאוד!! השפה מאוד קשה ויש כל כך הרבה חוקים!!!
מנהל פורום לימודים ב | 18:25  21/05/13
קורס שפה גרמנית מסודרת מוכוונת ושיטתית הכרחית על מנת להתמודד עם הלימודים האקדמיים בגרמניה. אדיוסנטר מציעה קורס שכה ב-9 חודשים.
שי-לי | 18:41  21/05/13
בפירוש לא חייבים לקחת קורס!!! אבל יש לזכור כי זו אינה שפה קלה. אם רוצים באמת לדעת אותה ברמה אקדמאית אני ממליצה קורס. בהחלט לא ממליצה לעשות את כל הרמות. חבל על הכסף. אם אין בכלל אמה התחלתית אני ממליצה לעשות A1. את השאר ללמוד לבד (זה אומר 100% גרמנית כל היום) ולקחת קורס חזרה למבחן.
דוד שרייבר | 13:18  26/05/13
שי-לי אני מציע שתשקול/י את דברייך בנוגע לשפה הגרמנית. כי אם את/ה חושב/ת לחסוך כסף וללמוד את השפה לבד, יכול להבטיח לך שזה ייקח הרבה זמן ויעלה לך בסוף יותר מכל קורס מסודר שתיקח/י. מדובר פה בשפה אקדמית שצריך ללמוד בשיטתיות ומסודר. לתת עצות לאנשים שלא דומים לך ביכולת ובקליטת שפות לא חכם ולא אחראי!~ שיהיה לך בהצלחה דוד- מנהל פורום גרמניה
שי-לי | 18:43  21/05/13
בנוגע לתשלום. אין כל קשר לשפה הגרמנית. הלימודים במוסדות הממשלתיים הם כביכול ללא עלות. ישנה עלות של כמה מאות יורו. ממה שאני ראיתי זה בסביבות 300-500 יורו לסמסטר. אך העלות הזאת כוללת תשלום למועצת הסטודנטים שהיא גוף מאוד חשוב ועוזר בגרמניה ותשלום לכרטיס נסיעות שמכסה את כל נסיעות האוטובוסים והרכבות (הלא מהירות) במחוז
מאיה | 06:36  24/01/14
תודה שי לי על העזרה הכנה זה באמת לא אמור לעלות אלפי יורו זה שחיטות
סגור