המכללה הטכנולוגית רופין

המכללה הטכנולוגית רופין - מידע כללי

בית הספר להנדסאים

צריכים עזרה?
המרכז הארצי לייעוץ והכוונה ללימודים
ilimudim, התקשרו ונעזור לכם למצוא פיתרון
הצג טלפון מוסד

בית הספר להנדסאים במכללה הטכנולוגית רופין מן המובילים, הגדולים והאיכותיים בארץ נוסד בשנת 1961 ונמצא מאז בהתפתחות מתמדת המותאמת לצרכי השוק המשתנים. הלימודים הינם באישור ובפיקוח מה"ט.

בין מסלולי הלימוד במכללה הטכנולוגית רופין:
הנדסאי מכונות במכללה הטכנולוגית רופין
הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית במכללה הטכנולוגית רופין


בסיום הלימודים מוענקת לבוגרים תעודת הנדסאי (דיפלומה) מטעם בית הספר ומה'ט, באמצעותה יכולים הבוגרים להירשם בפנקס ההנדסאים.

מספר עובדות על רמת הלימודים ואחוזי ההצלחה
המכללה הטכנולוגית רופין מצטיינת ברמת לימודים מן הגבוהות בישראל, 90% מבוגרי בית הספר עוברים בהצלחה את בחינות משרד התמ"ת.
שיעור הנשירה במהלך תקופת הלימודים עומד על 4% בלבד.
כ- 20,000 בוגרי בית הספר כבר יצאו לשוק העבודה.
סגל המרצים ותיק, מנוסה, מקצועי ואיכותי, שואף למצוינות ומתאפיין במתן יחס אישי ותומך לסטודנטים.

לימודי המשך
בפני בוגרי בית הספר להנדסאים עומדות מספר אפשרויות להמשך הלימודים ביניהן לימודים במרכז האקדמי רופין לתואר ראשון במנהל עסקים או במגמות טכנולוגיות אחרות או המשך לימודים לתואר מהנדס או לתואר ראשון בכל מוסד אקדמי בארץ. כמו כן, הסטודנטים צוברים נקודות אקדמיות בעזרת קורסים בניהול במהלך לימודי ההנדסאים.

כנסים ושיתופי פעולה
במסגרת שיתופי הפעולה המגוונים אנו מצליחים לקשור קשרים עם התעשייה הטכנולוגית המתקדמת בארץ. חברות תעשייתיות רבות כמו אינטל, בוש, סימנס, כלמוביל, צ'מפיון מוטורס, Icpc וניו קופל משתתפות בקידום התשתיות הטכנולוגיות במכללה הטכנולוגית.

המכללה הטכנולוגית ממשיכה לקיים שיתופי פעולה עם התעשיות למיניהן. בימים אלה מתגבשים קשרים עם חברות נוספות. במסגרת שיתופי הפעולה המרצים עוברים הכשרה והשתלמות בחברות השונות ומתעדכנים בחידושים הטכנולוגיים.
בסיום שנת הלימודים האקדמית ברופין אנו נוהגים לארגן אירוע סיום לימודים לסטודנטים המשלב יריד תעסוקה. ליריד מגיעות חברות רבות מהתעשייה שמעוניינות לקלוט לשורותיהן בוגרים מתחומי לימוד רבים ומגוונים.
סימנס ישראל
קונצרן סימנס העולמי הוא בעל שם מוביל בעולם בכל הקשור לטכנולוגיה מודרנית. סימנס ישראל היא חברת בת של קונצרן סימנס העולמי, ועיקר עיסוקה בתחומים של ייצור והולכה של אנרגיה, מכשור, תחבורת רכבות ופתרונות לתחום שירותי הרפואה. סימנס ישראל תרמה ארבע מעבדות של מכשור ובקרה למכללה הטכנולוגית רופין, והן הוקמו בהשקעה של כמיליון ש"ח! המעבדות החדשות יאפשרו לבצע אינטגרציה בין בקרת הינע, בקרים מתוכנתים, תוכנות ממשק אדם–מכונה (HMI) וסנסורים (מכשירי מדידה תעשייתיים). כל הציוד הוא העדכני והחדיש ביותר מסוגו, והמעבדה יחידה מסוגה בארץ. כמו כן, במסגרת שיתוף הפעולה נערכים ברופין קורסים של חברת סימנס לכל משתמשי הקצה שלה ונערכים כנסים דו–שנתיים לכל משתמשי סימנס בארץ.
צ.ח.מ אפיקים
מפעל צ.ח.מ אפיקים (ציוד חקלאי מיוחד) מפתח, מייצר ומשווק בארץ ובעולם מערכות חליבה ממוחשבות. המפעל, בשיתוף פעולה עם המכללה הטכנולוגית רופין, מחלק מלגות הצטיינות לסטודנטים הלומדים במגמת הנדסאי חקלאות - בעלי חיים בהתמחות רפת. במסגרת שיתוף הפעולה עם רופין מקצה החברה מרצים להרצאות אורח ומדגימה את התוכנה שבה היא משתמשת.
אינטל
לחברת אינטל קשר של שנים רבות עם בית הספר להנדסאים רופין. בוגרים רבים מהמגמות הטכנולוגיות נקלטו לעבודה במפעלי אינטל בארץ, השתלבו היטב מבחינה מקצועית וקודמו בתפקידיהם בחברה. אינטל מביעה שביעות רצון מאיכות הבוגרים שלנו.
לאחרונה התעוררה התעניינות של חברת אינטל בגיוס סטודנטים ממגמת קרקע ומים ושילובים בתעשייה בנושא בדיקת איכות המים.
בוש
חברת בוש, באמצעות נציגתה בארץ חברת לדיקו, משתפת פעולה עם בית הספר להנדסאים רופין בהכשרה מקצועית רחבת היקף בתחומי הלימוד של הנדסאי רכב. הסטודנטים עוברים הכשרה במתקני החברה בארץ ומתרגלים תחומים כמו דיאגנוסטיקה, מוסכים ובטיחות תעבורתית בעזרת הציוד המתקדם ביותר.
חברת קוויקסופט
קוויקסופט בע"מ נוסדה בשנת 1990, החברה החלה בפיתוח המודעות בשימוש תוכנות מדף בינלאומיות ויישומם בשוק הישראלי. כמוכן עסקה החברה בפיתוח טכנולוגיות בתחום ניהול אוביקטים מהמתקדמות בעולם. החברה שמה לעצמה כמטרה לפתח את השוק של Adobe בישראל והתחייבה לשפר את השרות שינתן ללקוחותיה.
חברת smart club
קבוצת smart club מפעילה ועוסקת במתן שירות ללקוחות החברות 5 טוטוקארד, באישור המועצה להסדר ההימורים בספורט ולוטוקארד. smart club מעניקה שירותים חכמים בתחום מילוי, שליחה , בדיקה והודעה על זכיות של טפסי לוטו , טוטו , וווינר , כל זאת על פי שיטות סטטיסטיות מוכחות המעניקות נוחות בשליחת הטפסים עקביות, בטחון וצפייה בטפסים באתר החברה .אנו בחברת smart club גאים לקחת חלק בתרומה לקהילה ולהעניק מלגות לסטודנטים במכללת רופין למען עידוד ההשכלה הגבוהה.
המרצדס של רופין
חטיבת מרצדס מקבוצת כלמוביל והמכללה הטכנולוגית רופין הכריזו על שיתוף פעולה אסטרטגי וטכנולוגי ראשון מסוגו. זהר בית אור, בוגר בית הספר להנדסאים שלנו במגמת הנדסאי מכונות, מנהל כיום את אגף השירות בחטיבת מרצדס. לדבריו, שיתוף הפעולה יכלול שילוב סטודנטים בעבודה בתחום לימודיהם, העברת ידע טכנולוגי בתוכנית הלימודים, העברת חומר טכני ועזרי לימוד לכיתות הלימוד, העברת סדרת הרצאות בנושאים טכנולוגיים, סיורים מקצועיים במרכזי השירות ובמרכז הלוגיסטיקה, מתן מלגות לסטודנטים מצטיינים ועוד. אפשר לראות כי עם מטרות שיתוף הפעולה נמנים גם שילוב האקדמיה בקהילה התעשייתית, הפיכת התואר למקצוע נדרש והכשרת עתודה מקצועית לרשות מרכזי השירות של החברה.
שכר לימוד: אוניברסיטאי - מתוקצב, ניתן לשלם על פי הפקדון לחיילים משוחררים
מעונות: אין
כתובת: עמק חפר, 40250

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים

מוסדות לימוד נוספים בתחום שבחרת:

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 25 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מכללת ספיר
קשור באופן רלוונטי לתעשייה, למגמות שוק ולביקוש
כתובת: ד.נ. אשקלון 79165, אשקלון, 79165
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 14 מסלולים
הנדסאי טכנולוגיות מים
הנדסאי מכונות
הנדסאי ביוטכנולוגיה
הנדסאי עיצוב תעשייתי התוכנית סגורה עד להודעה חדשה
הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
הנדסאי הנדסה אזרחית -הנדסאי בניין
הנדסאי חשמל
הנדסאי תקשורת אינטרקטיבית
הנדסאי קול , הקלטה והגברה
הנדסאי אלקטרוניקה מגמת משנה בתקשורת נתונים
הנדסאי אלקטרוניקה מגמת משנה מחשבים
הנדסאי קולנוע וטלוויזיה
הנדסאי כימיה
ביה"ס הארצי להנדסאים בקריית הטכניון - חיפה
מותאם לצרכים המשתנים של השוק והתקופה
כתובת: קריית הטכניון, חיפה 32000 .
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 11 מסלולים
הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
הנדסאי קירור ומיזוג אוויר
הנדסאי הנדסה אזרחית
הנדסאי מכונות
הנדסאי חשמל
הנדסאי תעשייה וניהול- מגמת משנה מערכות מידע
הנדסאי אלקטרוניקה - התמחות בתוכנה
הנדסאי תוכנה
מכינה טכנולוגית להנדסאים
הנדסאי תעשייה וניהול – מגמת משנה ניהול מערכות ייצור
בעמוד זה נמצאים 25 מסלולי לימוד בתחום , ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין ב אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור