מכללת רידמן- מכללה בינלאומית לרפואה משלימה ואינטגרטיבית

מכללת רידמן- מכללה בינלאומית לרפואה משלימה ואינטגרטיבית - מידע כללי

מגוון רחב של לימודים והכשרת מטפלים

צור קשר עם מוסד הלימודים
1-800-220-922
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

מכללת רידמן המכללה המובילה בישראל לרפואה משלימה ואינטגרטיבית במגוון רחב של לימודים והכשרת מטפלים. אנו מאמינים כי הרפואה המשלימה, ההולכת ותופסת מקום של כבוד במודעות הציבור, מאפשרת לאדם לבחור את אורח חייו כדרך להשגת סיפוק, בריאות ואושר. 

סניפים בכל רחבי הארץ: 
רמת אביב, תל אביב, ירושלים, חיפה,  מכללת ספיר, באר שבע ואילת.

במכללת רידמן מלמדים מומחים בעלי שם וניסיון מהארץ ומהעולם, תוך התעדכנות מתמדת אחר החידושים הרבים המתרחשים בתחום. לקראת סיום הלימודים עוברים הסטודנטים התנסות מעשית בקליניקה, ולאחר הסמכתם יש באפשרותם להשתלב כמטפלים בקופות החולים, בתי החולים ומרפאות הכאב, בבתי מלון ובאתרי ספא שונים. רבים מבוגרינו משגשגים כיום הן בקליניקות פרטיות והן בשירות הציבורי.

הלימודים במכללה נחלקים ל-7 בתי ספר, המתפצלים למסלולים. כל מסלול מציע ידע רחב ומעמיק בתחומו, וכולל מגמות התמחות ספציפיות ומגוון קורסי העשרה. לאלה מביניכם המעוניינים לבנות קריירה מלאה בתחום נמליץ לקחת את אחד המסלולים בשלמותו.


ולבסוף, מילה קטנה על יחס וחום אנושיים. אנו שמים דגש רב על צרכיו האישיים הספציפיים של כל אחד ואחת מהסטודנטים שלנו. דלתנו פתוחה לקראתכם תמיד, לשמוע ולעשות. חשיבות גדולה אנו מוצאים גם במתן סביבה רגועה, נעימה, אסתטית ומפרה ללימודים, בכיתות הלימוד ויתר שטחי המכללה. הכול למען מיצוי מלא ונעים של הלימוד שלכם, והרגשתכם הטובה.
בואו לבקר באחת משלוחותינו, תרגישו כבר בעצמכם...

בתי הספר מתחלקים למספר תחומים:

ביה"ס לרפואה טבעית
ביה"ס לרפואה סינית
ביה"ס לפסיכותרפיה הוליסטית
ביה"ס לתרפיות המגע
ביה"ס לאימון הוליסטי

מגוון מסלולי לימודי בשיתוף מקצועי בלעדי עם כללית רפואה משלימה

אוניברסיטת חיפה מציעה לסטודנטים ולבוגרי מכללת רידמן לימודי תואר ראשון בלימודים רב תחומיים (BA) במסגרת מערך אשכול – החוג ללימודים רב-תחומיים (המסלול החד חוגי)
אוניברסיטת חיפה מכירה בלימודי רפואה משלימה הנלמדים במכללת רידמן. מעתה יוכלו בוגרי המכללה והסטודנטים להתקבל על בסיס אישי וללמוד לתואר ראשון בתוכנית אטרקטיבית חדשה.
• מסלול לימודים האורך שנתיים
• ימי לימוד מרוכזים
• ניתן לקחת קורסים בלמידה מרחוק
• ישנה הכוונה לעתיד תעסוקתי
• הרחבת אופקים ולצידה הרחבה משמעותית לארגז הכלים המקצועי והאישי

מטרת התוכנית, בייעוץ אקדמי של פרופ' אפרים לב, הינה להקנות למטפלים ברפואה משלימה ידע חדש ועדכני אשר אותו ירכשו בצורה מאורגנת, במקבץ מדעי הבריאות ובמקבצים כלליים בנושאים: ניהול המשאב האנושי, פסיכו-סוציולוגיה, ישראל מדינה וחברה.
מסגרת הלימודים נבנתה בראיה את מערכות הבריאות ומינהל הבריאות בהם המטפלים ברפואה משלימה, ימשיכו לעבוד ולהתקדם בעתיד.

* הכרה בלימודים קודמים על בסיס אישי
* הכרה בנקודות אינה פוטרת בתשלום שכ"ל מלא (300%) לתואר ראשון
* פתיחת התוכנית מותניתבכמות מתאימה של נרשמים
* תוכנית הלימודים מובנית ואינה ניתנת לבחירה או שינויים

קמפוס משגב
מכללת רידמן גאה להכריז על פתיחת קמפוס משגב בראשותו של מר אחסאן חלאילה מנהל עמותת הספורט העממי של סח'נין. בשלוחה ילמדו וילמדו זה לצד זה סטודנטים ומורים יהודים וערבים תוך שיתוף פעולה וקשרי ידידות. מכללת רידמן רואה בשיתף פעולה זה נכס אדיר. בקמפוס אשר שוכן על שטח של 2000 מטר בפארק תעשייה תרדיון אשר במשגב, מתקיימים תוכניות לימוד רב-שנתיות ומגוון קורסים בנושאים השונים של הרפואה המשלימה, המועברים ע"י צוות מורים מיומן ומקצועי , המלמד גם בשאר שלוחות המכללה.
שכר לימוד: פרטי
מעונות: אין
כתובת: סניף ראשי חיים לבנון 26, רמת אביב. סניפים בכל רחבי הארץ: רמת אביב, תל אביב, ירושלים, חיפה, כנרת, משגב, באר שבע ואילת.

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור