טכניון- היחידה ללימודי המשך (חיפה, ת"א)

טכניון- היחידה ללימודי המשך (חיפה, ת"א) - מידע כללי

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
קורס ניהול פרויקטים בבניה
תנאי רישום:
* מהנדסים, הנדסאים ומנהלי פרויקטים בתחום הבניה והנדל"ן.
* מיון ע"י ועדת קבלה.
* קהל יעד: העוסקים בענף הנדל"ן והתשתיות, המעונינים להרחיב את ידיעותיהם ולהתמקצע בתחום הבניה, שמאי מקרקעין המעונינים לרכוש ידע נוסף למקצועם, מהנדסים, הנדסאים ומנהלי פרויקטים בתחום הבניה והנדל"ן.


משך הלימודים:
200 שעות

זמני לימוד:
יום לימודים מרוכז

תחומי לימוד:

מטרת הקורס של ניהול פרוייקטים בבנייה, היא להקנות לסטודנטים את היסודות הדרושים לארגון וניהול של פרויקטים בבניה, כולל הפיקוח על ביצועם.

שיעורי הלימוד כוללים:

שיחת פתיחה ותיאום ציפיות, מקומו של מנהל הפרוייקט בארגון ותפקידיו, שלבי התכנון והביצוע של פרויקט יזמי, שלבי התכנון והביצוע של פרויקט קבלני, עקרונות לתכנון לוח זמנים, שיטת הביצוע של מלאכות נבחרות (תברואה, ריצוף, חיפוי, חשמל וכו'), ניהול איכות ותיעוד (ISO – 9000), יום לימודים מעשי בשטח, שיטות לייעול בעבודת צוות., עקרונות לניהול פרויקטים ע"פי PMI, היכרות עם תוכנת MS  PFOJECT, בטיחות בבניה, היבטים משפטיים בבניה, היבטים כלכליים ופיננסים בבניה, היבטים שמאיים בבניה, התמודדות עם ליקויי בניה ושינוי  דיירים, ציוד בניה ותיעוש הבניה, פרויקט מסכם בקבוצות עם הנחיה ודיונים בכיתה, סיורים מקצועים.

הערות:
* 40 מפגשים של 5 שעות כל מפגש,
פעם בשבוע, יום שלישי, אחה"צ. בין השעות: 17:30 – 21:30
* הלימודים יתקיימו בחיפה בקמפוס הטכניון, ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ, בנין קנדה, קומה ב'. וכן בטכניון, היחידה ללימודי המשך בירושלים.
*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור