פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שלום , אני נורא מתלבטת לגבי איפה ללמווד ואיזה תואר הוא הכי מוכר ונחשב. האופציות שעומדות לרשותי הם: בינתחומי, מכללת נתניה או מכללת עמק יזראל אני נורא אשמח אם תמליצו לי על מוסדות הלימוד. תודה.
דליה | 10:58  14/02/10
שלום נוני, החוג לתקשורת במכללת אורנים מזמן התנסויות של למידה והתנסות באקטיביזם תקשורתי מול גופים וארגונים בחינוך ובקהילה שלהם. לבוגרי החוג ניתנת האפשרות לקבל תעודת הוראה בבית הספר העל יסודי, ולהשתלב בעבודה בשדה התקשורת – מערכת עיתון, טלוויזיה, רדיו ופרסום. בהצלחה, דליה
נוני | 01:36  15/02/10
אני אשמח לשמוע על עוד המלצות. תודה.
רפי רפאלי | 16:58  15/02/10
אכן התלבטות היכן ללמוד ומה ללמוד היא התלבטות קשה ומורכבת יש לקחת בחשבון מספר רב של פרמטרים אני מציע לך להגיע לייעוץ אצלנו ונשמח לענות לך על כל שאלה רפי רפאלי - יעוץ אקדמי המכללה האקדמית נתניה
יעל | 15:48  22/02/10
אני לא מכירה אישית את עמק יזראל אבל מכללת נתניה נחשבת למכללה טובה, כדאי לנסות.
מירב | 22:35  24/02/10
אני הייתי ממליצה לך על המכללה האקדמית נתניה יש להם אחלה מרצים ותוכנית לימודים טובה שמשלבת פרקטיקה חשובה כמו ללמוד על אולפן טלוויזיה או רדיו
יונית | 16:10  23/03/10
אני ממליצה על מכללה אקדמית נתניה, יש להם רמה גבוה
סגור