פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אלין | 23:29  18/02/10
אני מעוניינת לעסוק בתחום העיתונאות ומתלבטת מאוד האם תואר בתקשורת זה התואר האופטימלי לשם כך. אמנם במהלך התואר מקנים ידע ומיומנויות שאינן נרכשות בשום תואר אחר אבל הידע הכללי נשאר ברמה שטחית. בתור עיתונאי צריך שיהיה ידע רחב עצום ואיתו אינטלקט גבוה.מכאן נשאלת השאלה האם אולי תואר בתקשורת במקרה שכזה הוא לא הרעיון הכי טוב? אולי משפטים, מדעי המדינה או אפילו לימודי גאוגרפיה יהיו מקור ידע ובסיס טוב יותר לעבודה כעיתונאי?
שרון אשכנזי | 09:54  11/03/10
שלום אלין אני לא חושבת שהידע הכללי בכל התוכניות של תקשורת נשאר ברמה שיטחית. הייתי מבררת במוסדות השונים איזה קורסים כללים נלמדים במסגרת התוכניות בתקשורת. כמו כן אני חושבת שידע כללי נרכש במהלך השנים ממקורות שונים וגם עלייך חלה האחריות לרכוש אותו מעבר לימודים בקריאת ספרים, עיתונים, בביקור בתערוכות, הרצאות, ימי עיון וכו'. שרון
סגור