פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

זהרית | 18:23  20/03/08
אפרת שלום. ברצוני לדעת איפה התואר במדעי ההתנהגות בחוץ הכי נחשב ואיפה חומר הלימוד וסגל המרצים נחשב ברמה במכללות הבאות: רופין/אריאל בשומרון/מכללת נתניה? התקבלתי לרופין ואריאל אך איני יודעת במה לבחור? אנא עזרי לי אני אובדת עצות. תודה זהרית
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 20:34  28/03/08
הי זהרית ההמלצות שלי עשויות להיתפס כקידום מכירות למכללה ולכן לא אוכל להמליץ באופן ספציפי, אך אוכל כן להמליץ לך כיצד להשיג מידע דרוש. השווי בין תוכניות הלימוד השונות במכללות לבין התוכניות באוני' (שהנן טובות) ובדקי למי תוכנית הכי מקיפה. כמו כן נסי לשוחח עם בוגרים ולשאול לדעתם. כמו כן, במידה ותרצי להמשיך לתואר שני ע"מ להיות מוסמכת כפסיכולוגית, בדקי עם מועצת הפסיכולוגים, כיצד מתקבלים התארים מהמכללות השונות. בהצלחה
סגור