פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

צבי | 23:36  12/07/09
שלום רב, אני מעוניין להתחיל תואר שני במנהל עסקים, מאוד מאוד לא רוצה אוניברסיטה, נכוויתי מספיק ואני עכשיו מעוניין במקום לא גדול באיזור המרכז שיספק לי את האיכות שאני מבקש לתואר שלי. רציתי לדעת אם ישנן איזושהן המלצות מכם. תודה רבה צבי
מנהלת הפורום | 21:20  13/07/09
יש מספר מכללות בהן תוכל ללמוד כגון: מכללה למנהל, המרכז הבינתחומי, ולעוד שמות של מכללות הכנס באתר זה לחיפוש לימודים ותוכל גם לפנות לפורום מנהל עסקים.
הייתי רוצה לדעת מה דעתך על הקריה האקדמית אונו? בדקתי שם את הקמפוס ומאוד אהבתי את האיכות והסביבה, יש שם ממש תחושת לימודים נעימה ופרטית. חוצמזה שקיבלתי ממש שירות טוב ויחס נהדר מכולם, ככה שזה עשה לי תחושה טובה לגבי המקום. אבל רציתי בכל מקרה לשמוע את דעתך המקצועית. תודה צבי
רואי | 00:20  15/07/09
היי צבי, ממש מצטער לשמוע על החוויות מהאוניברסיטה, זה לא משהו נדיר שאני שומע. מה שאני יכול להמליץ לך זה הקריה האקדמית אונו. אני לומד שם מנהל עסקים (תואר ראשון), ואני מאוד מרוצה. היחס האישי הוא פנטסטי ובאמת ההנהלה ושאר העובדים יוצאים מגדרם כדי לתת לך את השירות הכי טוב שסטודנט יכול לבקש. אחד הדברים שאני הכי אוהב להגיד, למשל, על המוסד הזה הוא שיש דגש על מצוינות, ושאני מאוד אוהב את זה. יכול להיות שזה נשמע קצת פלצני, אבל אולי זה כי הייתי קצין :) בכל אופן, מקווה שעזרתי קצת, בהצלחה! רואי
צבי | 23:12  15/07/09
קודם כל תודה רבה על התשובה והסבלנות להסביר! יש לי עוד כמה שאלות.. מקווה שזה בסדר. איזה סוגי התמחויות יש שם? תוכניות מיוחדות? אני יודע שאתה עושה תואר ראשון, אבל אולי אתה יכול לספק לי בכל זאת כמה פרטים? יש לקריה האקדמית אונו אישור של המל"ג להכל כבר, נכון?
מנהלת הפורום | 11:28  16/07/09
לא אוכל לעסוק בקידום מכירות.. אבל אוכל לומר ששמעתי חוות דעת טובות בסה"כ.
צבי | 23:06  18/07/09
עזרתם לי מאוד, ואפרת, מעריך את המקצועיות ואת העזרה. אני אנסה את הקריה האקדמית אונו ואתרשם בעצמי. שבוע מצויין!
צבי | 23:06  18/07/09
עזרתם לי מאוד, ואפרת, מעריך את המקצועיות ואת העזרה. אני אנסה את הקריה האקדמית אונו ואתרשם בעצמי. שבוע מצויין!
צבי | 23:07  18/07/09
סגור