פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מור | 09:34  08/11/10
שלום! אני מסיימת השנה תואר ראשון בחוג המשולב למדעי החברה מסלול פרט (פסיכולוגיה,קרימנולגיה וסוציולוגיה) בבר אילן ואין לי מושג במה אפשר לעבוד בתואר כזה ושאלתי היא האם היית ממליץ על תואר שני אחר שיכוון אותי למשהו שאפשר לעסוק בו? תודה
חנית נוה | 16:24  08/11/10
שלום מור, הבעיה בתואר מורחב כללי שהוא לא מתמקד במשהו אחד ובוגרי התואר יוצאים עם כאילו הרבה אבל בעצם בלי התמחות ספציפית. מצד שני זה מעניק יתרון בשוק העבודה אבל לתחומים כלליים יותר. אני כן הייתי חושבת במקומך על תואר שני שיעניק לך התמחות מסויימת ויקביל לתחומים למדת בתואר הראשון כגון, סוציולוגיה ארגונית, משאבי אנוש, ייעוץ ארגוני, קואצ'ינג, הנחיית קבוצות, פסיכולוגיה ארגונית, ייעוץ חינוכי וכד'. במידה ותרצי פרטים נוספים אנא כתבי לי למייל. בהצלחה
סגור