פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום, אני מאוד רוצה להגיע ללימודי ראיית חשבון (דווקא תעודה מאוניברסיטה כי יותר נחשב) כפי הנראה עכשיו להגיע לפסיכומטרי 720 אני לא אגיע. אז אני מתלבט אם כדאי ללמוד תואר ראשון בבר אילן מדעי החברה בחוג המשולב(כלכלה, ניהול סוציולוגיה..) ואז להתקדם ללימודי תעודה בראיית חשבונאות בבר אילן. 1. כדאי לי לעשות את התהליך הזה אן בכלל ללכת למכללה? 2. מה אפשר לעשות בתואר ראשון בחוג המשולב?? 3. האם שייך בכלל להתקדם מהתואר לראית חשבון? יש קשר בין השניים?? תודה מראש,
שלום אייל, האם בדקת עם בר אילן האם יש קורסים חופפים בתואר המשולב לתואר בחשבונאות או האם אפשר לעשות תואר מקוצר יותר בחשבונאות בזכות התואר המשולב. אלו דברים מאד נקודתיים שצריך לברר. אין הרבה מכללות המלמדות חשבונאות ולכן הרמה באלו שכן מלמדות די גבוהה . הייתי ממליצה לך לבדוק גם בהן במקום לעשות כמה תארים שיתישו אותך. גם ככה התואר בחשבונאות קשה. ישנה אפשרות נוספת להתחיל שנה באיזו מכללה ואז לעבור לאוניברסיטה. במידה ותרצה מידע נוסף אנא שלח לי מייל. חנית
סגור