פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אלינה | 21:52  28/07/07
היי יש לי מספר שאלות לשאול: 1. באוניברסיטתת"א ישנו תואר "פסיכולוגיה של המוח" מלבד חקר היבן ניתן עוד להשתלב בעבודה? 2. כל ההתעסקויות בשינה . מי מתעסק עם זה?? מעבדות שינה ובעיות שינה וכו'. 3. האם קיימים לימודים כלשהן הנוגעים באבחון שפת גוף. 4. אחרי לימודים של ביוטכנולוגיה לאיזה תחום עבודה ניתן לפנות? אודה לך מאוד אם תוכלי לעזור לי כי אני מנסה לגבש דעה לאיזה תחום לפנות....
אפרת יצחקי רבינוביץ | 22:09  28/07/07
שלום אלינה לגבי שאלתך הראשונה היות ומדובר בתחום חדש יחסית אין לי עדיין מספיק מידע לגבי ישומים של התחום, ככל הידוע לי עיקר העבודה היא במחקר. לגבי נושא של שינה, לרוב רופאים, מומחה שיה עוסקים בתחום. אני מציעה לך לפנות למעבדת שינה ולבדוק את התפקידים השנוים ואיזו הכשרה עברו האנשים העובדים שם. לגבי אבחון שפת הגוף- כל המטפלים מתייחסים גם להתנהגות הבלתי מילולית של המטופל ומפרשים שפת גוף. גם בתחום התקשורת הנושא של שפת גוף משמעותי ונלמד כחלק מלימודי תקשורת. תחום הביטוכנולוגיה עשוי להוביל לעבודת מחקר במפעלים ומעבדות.בהצלחה
סגור