פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

אל תתפתו לקצר את הדרך וללכת לתוכנית הסבה שנראת קצרה וכל כולה רק שנתיים וחצי ואילו תואר הוא ארבע שנים בסופו של דבר המבחן ממשרד הבריאות הוא אותו מבחן כמו של אלו שלומדים תואר רק מה מי שבהסבה יקבל תעודה ולא תואר. מי שבהסבה יגלה מהר מאוד תוך כמה חודשים את הסוד הגדול שבתי ספר לא רוצים שתדעו לפני שאתם שם אתם לא זוכים לתנאים הוגנים אין לכם בכלל תנאים אין לכם יום חופש לפני מבחן , אין לכם מועדי ב' ואין לכם למי לפנות אתם לגמרי חסרי הגנה בפני הצוות של בית הספר שיודע טוב מאוד לנצל את כוחו נגדכם אם רק הם ירגישו סוג של חולשה אצלכם הם כמו כלבי טרף יתנפלו עליכם ויגרמו לסילוקכם הם לא ינסו לעזור לכם לא יתמכו בכם להפך הם יפילו אתכם ובדרך ינסו לרמוס את נפשכם כמה שיותר ולמרר את חייכם , הרכזות מאוד רעות ומנצלות את הידע שלהם בפסיכולוגיה להחליש ולרסק אתכם לגרום לכם להרגיש אפסים וחסרי תועלת חסרי הגנה וחסרי זכויות להיות תלותיים וממושמעים ואם חס וחלילה תחליטו למרוד סופכם יהיה מר ותסולקו מבית הספר ועוד הם ינסו לטנף עליכם כמה אתם גרועים וטיפשים הכל שם בנוי על הורדת ערך עצמי של אדם והקנית רגשות נחיתות יש ניצול בוטא של סמכויות שניתנו לרכזת כדי לתמוך בסטודנט אין תמיכה במקומה הם מנצלים את הסמכויות כדי לדרוך על סטודנט בנוסף הם מלמדים משהו אחד בהרצאות ואתה מגיע למבחן ומקבל חצי מבחן עם נושאים שלגמרי לא לימדו וזה קורה כי הם חוסכים על תקציב לשלם למרצים שלימדו שיבנו מבחן הם עצמם הרכזות בונות את המבחן ולכן חצי ממנו בכלל לא שייך למה שלימדו העיקר שיש הם חיסכון על חשבון הסטודנטים קיצור הסבה זה לא מה שנראה בכלל לא ואם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מבזבזים זמן וכסף והעיקר בריאות אל תלכו להסבה אם חשקה נפשכם בלימודי סיעוד עדיף שתפנו לתואר שם יש לכם זכויות אתם לא לבד היחס הוא אחר תומכים בכם השינוי הוא שמיים וארץ בהסבה אם הלכתם מרצון להיות אחים ואחיות כי כל רצונכם לעזור לאנשים אחרי שתבלו בבית הספר תבינו שככל שעובר זמן אתם כבר מרגישים שאתם לא יודעים איך לעזור לעצמכם לצאת מהבוץ ששורר שם ומנסה לסחוף אתכם עמוק עמוק אני לא יודעת אם זה ככה נורא בכל בתי הספר אבל זה שככה מתנהלים בתל השומר גיליתי על בשרי אבל ניתן לשער שהרוב ממה שקורה בתל השומר קורה גם בשאר בתי הספר ......חוץ מזה יש גם תחושה לאורך כל הדרך שמכינים אותך להיות כוח עזר ולא אחות אין שום התמקדות על מה שעושה אחות אלא יותר דגש על פעילות של כוח עזר ואחרי קבלת התעודה לא ברור עד כמה אתה יוצא משם בתור אח או אחות וכמה קורסים עוד צריך כדי באמת להיות אחות .......אם את או אתה רוצים להיות אח או אחות עדיף שתלכו ללמוד באוניברסיטה ובדרך תחסכו זמן כסף ובריאות
אני לומדת בבית ספר לסיעוד (הסבת אקדמאים) והלימודים מאוד מעניינים. נכון שלא קל ללמוד וצריך להשקיע המון, אבל מי שמשקיע- מקבל ציונים טובים. אני לגמרי לא מסכימה עם מה שכתוב בהודעה שאני מגיבה עליה. זה פשוט אוסף שטויות של אדם מאוכזב שלא היה לו יכולת ללמוד כמו שצריך.
סגור