פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

כמו שכתבתי ההתלבטות בין שניהם קשה עלי.שנית האת אתה מכיר את המרכז החרדי להכשרה מקצועית בב"ב?או פרוג ג"כ בב"ב תודה
דניאלה | 11:47  29/08/10
אני לא מכירה את המוסדות האלו אבל לפי דעתי לא משנה מה תבחר מבין השניים (ותכף אני אתן המלצה גם בנושא הזה) אני ממליצה על לימודי תואר ראשון. זה ישמש אותך בצורה יותרמועילה בעתיד גם אם זה דורש כרגע יותר השקעה. לגבי בחירת המקצוע, רבים כמוך לא יודעים מה לבחור ולשם כך נועדו מכינות לעיצוב. גם לשפר יכולות שלך, גם לתת לך לדעת בכל תחומי העיצוב, גם להכין אותך למבחני הכניסה לכל המוסדות אבל הכי חושב כדי שתדע באמת לאן את נכנס והאם אתה באמת מתחבר לתחום שאתה רוצה ללמוד. אז זו ההמלצה שלי. מכינות כאלו יש בהרבה מקומות, תברר, תשווה ותגיע להחלטה. בהצלחה!
ישנו הבדל מהותי בין השניים. תחום האדריכלות פונה אל הצד התלת מימדי,על יצירת חלל עבורנו,בני האדם. תחום העיצוב הגרפי פונה אל הצד הדו מימדי,אומנם התחום יכול להיות שזור בהשפעתו בחלל אך הוא תמיד חלק מהמכלול. המלצה אישית כדי לדעת יותר לאן הכיוון: פנה לספרי אדריכלות פנה לספרי עיצוב גרפי להיכן תרגיש שאתה נמשך ומסתקרן?מה מרתק? צא לסיור רגלי,לאן עינניך נמשכות?לחלונות,בניינים?אולי חלנות ראוה?אולי פרסומות גרפיות? נסה להתבונן כמו במבט ציפור על עצמך,לאן המשיכה? בהצלחה ותקווה שקיבלת כיוון לחיפוש התשובה. יעל www.for-mat.co.il
סגור