פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

אביאל | 10:42  16/06/09
שלום, ראיתי בכל מני אתרים על לימודי רפואת שיניים בהונגריה שבמבחני הקבלה יש שאלות בביולוגיה, כימיה ואנגלית רפואית. זה אומר שאם אינני בוגרת 5 יח"ל בביולוגיה וכימיה אין לי סיכוי להתקבל? אשמח לקבל הסבר על מבחני הקבלה ומה בדיוק הולך שם. תודה
ד"ר שחר | 12:39  21/06/09
לגבי סיכויי הקבלה שלך לרפואת שיניים בחו"ל ... אני אוכל לעזור לך ולתת לך מידע נוסף אם תכווני אותי יותר לגבי הרקע הקודם שלך במקצועות ביולוגיה , כימיה ופיזיקה והאם הם מופיעים בתעודת הבגרות שלך ? את יכולה לפנות אלי באימייל : msip.info@gmail.com בברכה .. ד"ר שחר נציג האוניברסיטאות לרפואה בפולין
אביאל שלום אין צורך בידע מוקדם בהנחה שאת עוברת מכינה ללימודי רפואה. כפי שודאי שמת לב נציגי אוניברסיטה רבים ישמחו לחזר אחרייך ולהציע לך הצעות רבות ומגוונות. לייעוץ בנוגע להכנה ולאוניברסיטאות הרבות המציעות לך לימודי רפואה צרי קשר moshe@medicaldoctor.co.il בברכה ד"ר משה כהן
סגור