פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

רונה | 01:40  19/09/10
הנני סטודנטית למדעי הרפואה שנה ג' בטכניון ואני מעוניינת לעבור לשנה ד' ברפואה בחו"ל אחרי שאסיים את התואר מדעי הרפואה ..... ומעדיפה ללמוד באוניברסיטה אשר מלמדת בשפה האנגלית מאחר ואין לי זמן ללמוד שפה נוספת... עכשיו השאלה המרכזית היא האם יתחשבו בקורסים ובנקודות זכות אשר עשיתי ... וישירות אני מתחילה בשנה ג' או ד' או שאצטרך להתחיל מחדש... איזה אוניברסיטאות אתם ממליצים מה תנאי הקבלה במצב שלי....? גמר חתימה טובה ושבוע טוב :) <3
סטודנט בפולין | 13:38  19/09/10
שלום רונה , לסטודנטים כמוך בדיוק מיועדת התכנית ה-4 שנתית ברפואה בפולין בשפה האנגלית. אני לומד כעת בשנה השניה של התכנית באוניברסיטה לרפואה בקטוביץ , אך תכנית דומה קיימת גם בפוזנן. לאוניברסיטאות לרפואה בפולין קיימת נציגות בארץ : www.msip.org.il בהצלחה
רונה | 18:56  19/09/10
אוקי תודה רבה ...
מה הם תנאי הקבלה ? מה שכר הלימוד ? איך מתחילים את התהליך ? תודה רוני
סטודנט בפולין | 22:36  21/09/10
אני לומד בקטוביץ שם שכר הלימוד הוא 10000 אירו בשנה . בפוזנן שכר הלימוד דומה . את התהליך מתחילים אצל נציגות האוניברסיטאות בישראל . בתשובתי הקודמת שלחתי את הקישור לאתר הנציגות. שם גם יש פרטי יצירת קשר. הנה הקישור שוב: www.msip.org.il
סגור