פורום מערכות מידע

בהנהלת: ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מערכות מידע, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי

ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי הוא ראש ההתמחות לניתוח מערכות מידע בקריה האקדמית אונו. מעבר לתפקידו זה הוא שימש במגוון תפקידים כמו גם כחבר נשיאות לשכת מנתחי מערכות המידע וחבר הוועדות המקצועיות בלשכה. ד"ר רחימי, הוא בעל תואר ראשון מהמכללה למנהל, בעל תואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו ותואר שלישי במערכות מידע מאוניברסיטת מנצ'סטר, אנגליה.

אלי | 15:07  09/02/15
שלום רב, אני כלכלן במקצועי ומעוניין לרכוש הכשרה בתחום הבינה העסקית. מחפש המלצה על מקום לימודים. תודה, אלי
מנהל פורום | 09:47  10/02/15
אלי תודות על הפניה ההצעה שלי היא להתמקד בחברות וארגונים העוסקים בהקמה או אינטגרציה של מערכות אלו. ארגונים אלו יוכלו גם לקלוט אותך לעבודה ואני מניח שיש להם גם את היכולת על מנת למקד אותך באלמנטים פרקטיים הנדרשים לעבודה. אילן
אלי | 12:35  10/02/15
ד"ר אילן, תודה רבה על התגובה. אבל לא מומלץ לקבל הכשרה במסגרת קורס בתחום, אין לי רקע בנושא. האם החברות המוזכרות יקחו אדם בלי הכשרה ויכשירו אותו בזמן העבודה? אלי
מנהל פורום | 09:48  10/02/15
אלי תודות על הפניה ההצעה שלי היא להתמקד בחברות וארגונים העוסקים בהקמה או אינטגרציה של מערכות אלו. ארגונים אלו יוכלו גם לקלוט אותך לעבודה ואני מניח שיש להם גם את היכולת על מנת למקד אותך באלמנטים פרקטיים הנדרשים לעבודה. אילן
סגור