פורום לימודי אומנות

בהנהלת: אביתר שטרן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת פורום לימודי אומנות היא להוות מקום בו יישאלו כל השאלות הנוגעות ללימודי אמנות בארץ ובחו"ל. בנוסף יעסוק הפורום בכל הנושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתערוכות,גלריות ,מוזיאונים והתלבטויות הסטודנטים לעתיד לגבי עתידם המקצועי בתחום האמנות.

אביתר שטרן

אביתר שטרן ,מנהל מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב,אמן בינלאומי

אלי | 07:49  28/10/09
שלום אלי, אני מתעניין בלימודים אקדמאיים.. מאז ומתמיד אני מצייר ואוהב לעצב, וההורים שלי תמיד רוצי שאני אקח את זה לכיוון פרקטי כמו אדריכלות או עיצוב לאינטרנט, משהו שיסדר אותי מבחינה כספית.. אני קורא הרבה על לימודים, אדריכלות מול תקשורת חזותית, אומנות מול מולטימדיה.. וקשה לי מאוד מאוד להחליט אם ללכת על הפרקטי או מה שאני אוהב. אשמח אם יש פה מישהו שיכול להמליץ ... למה יש יותר ביקוש בשוק... אשמח לעזרה, תודה רבה.. אלי
אהלן אלי, יש הבדל בין אדריכלות לבין מולטימדיה ושאר הדברים שציינת בשאלה. אם אתה באמת מתעניין בלימודים אקדמאיים בשילוב אמנות ומולטימדיה, אז אתה יכול לבדוק המדרשה לאמנות במכללת בית ברל לגבי לימודים עם התמחות בתחומים של אמנות דיגיטלית או וידאו ארט. זה אחלה שילוב מפני ששם אתה גם מקבל גם תעודת הוראה וגם עוסק בדברים שאתה אוהב ואני יודע שיש לזה גם ביקוש לעבודה כי אלה תחומים שמקבלים פופולריות יותר ויותר בשוק העבודה (טלויזיה, משרדי פרסום ועוד), בטח ובטח גם אם אתה יוצא עם תעודת הוראה אז יש לך גם מקצוע ביד. יובל
מנהל פורום | 16:53  08/11/09
היי אלי. לצערי ההתלבטויות האלו של מדינת הפולנים חוזרות כל פעם מחדש. פרקטי.פרקטי ,פרקטי. תחלום ולך על החלום שלך. אין הבדל בפרקטיות בין אדריכלות,תקשורת חזותית או מולטימדיה. הכל פרקטי אם אתה טוב ומוכשר ובעל מרפקים חזקים ועקשניים. לך על החלום שלך אתה עדיין יכול לממש. בידידות אביתר
סגור