פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

סיון | 00:27  09/04/08
הי לכל מי שמוכן לעזור...וגם למי שלא..חה אני בעלת אזרחות צרפתית,אך איני דוברת את השפה עדיין.רציתי לדעת כמה זמן אני לוקח ללמוד את השפה עד ההכנה ללמידה אקדמאית.?(למרות שזה די אינדיווידואלי ) אני רוצה כבר לנסוע לשם עוד הקיץ. עד עכשיו שמעתי טובות על הסורבון אשמח לשמוע על עוד מקומות תחום המעניין אותי מדעי הרוח-פילוסופיה וספרות. אגב לא יהיה מסובך מידי ללמוד פילוסופיה בצרפתית?(עם כל הרומנטיקה..) תודה
רננה קרן | 11:40  13/04/08
שלום סיון, אם את נוסעת ללמוד את השפה בפריז אני מעריכה שייקח לך מינימום של חצי שנה כדי להגיע לרמה אקדמית. יש לך כאן רשימה של המוסדות שניתן ללמוד בהם פילוסופיה http://editions.campusfrance.org/filieres/en/philosophie_en.pdf מי שנותן ייעוץ לגבי לימודים בצרפת זו אסתר לוי מ edufrance 03-7968000את יכולה להתייעץ גם איתה. בהצלחה
טל | 20:04  07/06/08
היי שמי טל ואני הולך ללמוד באוקטובר הקרוב בסורבון. הייתי מעוניין לדעת אם גם את הולכת ללמוד בסורבון באוקטובר. אם כן אני ישמח לדעת. כתובת המייל שלי הוא: [email protected] תודה.
אביגיל | 11:22  25/06/08
היי, אני אביגיל ואני מתחילה ללמוד בסורבון בספטמבר הקרוב. אשמח לדבר איתך , לשמוע איך אתה מסתדר ולהתייעץ איתך.המייל שלי הוא [email protected]
סגור