פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

הי רציתי לשאול על מוסד או מקומות מומלצים ללמוד בהם עיצוב אופנה במנהטן בניו יורק. אני מעוניינת ללמוד לתואר במקום בעל שם מוכר וטוב. תודה רבה על העזרה
יש את "פרסונס" שמארק ג'ייקובס למד שם ויש את FIT גם מוסד איכותי ויש לו גם מסלול לתואר ראשון בתחום האביזרים (נעליים תיקים וכו...)
תודה קובי! לגבי התואר ראשון יש רק באביזרים או שאפשר לעשות בשאר הדברים כלומר בגדים? ערכתי השוואה לגבי הבתי ספר שציינת . קיים הבדל מהותי בעלות הכספית , פרסונס יקר יותר במשהו כמו 10000 $ לשנה האם זה אומר שהוא טוב יותר או של FIT יש סבסוד ממלשתי או משהו כזה ? ושוב תודה על העזרה
קובי | 11:27  12/09/08
שני הבתי ספר הללו מעולים ומשניהם יצאו מעצבים בעלי שם עולמי ככה שאין לך מה לחשוש בכלל פרסונס יותר יקר כי הוא פרטי אבל הבנתי שאפשר לקבל בו מלגות FIT הוא לא פרטי ולכן הוא יותר זול בשנה הראשונה משלים 10 אלף דולר ואחרי שנה משלים 3 וחצי אלף כי את נחשבת תושבת ניו יורק ולגבי תואר ראשון כמובן שבשניהם יש תואר בעיצוב אופנה (בגדים) רק הוספתי לידע כללי שבFIT יש גם מסלול תואר ראשון בעיצוב אביזרים הנה אימייל של נעמה סטודנטית ישראלית הלומדת בFIT היא יכולה לענות לך הכי טוב לגבי אותו בית הספר [email protected] שיהיה לך בהצלחה
הי קובי וכמובן תודה רבה על כל העזרה שאלה חשובה לי ישנה אפשרות להמשיך את התואר בארץ כלומר חצי שם חצי פה? הנקודות קרדיט מארה"ב נחשבות בארץ? נכון שזה לא אידיאלי לחלק את התואר בין 2 מוסדות אך העניין הוא שכרגע עלי להיות בארה"ב (אני מתכוונת ללמוד במסלול לימודים רגיל של תושבי ארה"ב ולא אינטרנשיונל סטודנט
סגור