פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלום,אם אני מתחיל ללמוד בקומיוניטי קול'ג בניו יורק האם אני יכול לאחר שנתיים להתקבל לn.y.u? האם קבלת מלגה זה דבר מסובך?
רננה קרן | 14:51  31/01/07
שלום רועי, הקבלה תהייה תלויה בציונים שלך וNYU היא אוניברסיטה שתנאי הקבלה אליה קשים). לתואר ראשון אין מלגות. בהצלחה
רעות | 14:33  01/02/07
היי- אני מצטערת- אני לא יכולה לענות לך אבל רציתי לשאול אותך, כי גם אני רוצה להתקבל לקולג' הזה- מה התנאים? וכמה זה עולה? תודה רבה רועי על כל עזרה שתוכל לתת, רעות :-) נ.ב. ידידה שלמדה בקווינס קולג' אמרה לי שאצלהם אם סיימת בממוצע גבוה אתה יכול להתקבל ל-NYU. יכול להיות שאותו דבר בקולג' שלך...
רננה קרן | 15:07  01/02/07
community college - זה לא שם של קולג' ספציפי אלא שם כללי לקולג'ים המיועדים לסטודנטים המעונינים להתחיל את לימודיהם האקדמיים שלא באוניברסיטה. ניתן ללמוד את השנתיים הראשונות (מתוך ה-4 הנדרשות לסיום תואר ראשון בארה"ב) ב-community college ואז להשלים לימודים לקראת תואר ראשון באוניברסיטה.
סגור