פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

מיכל | 20:13  06/07/10
שלום אני מחפשת לימודי אמנות בחו"ל, אני מניחה שאת ההרשמה ללמודי תואר שני כבר פספסתי. מישהו יודע על קורס או תוכנית של זמן מה באירופה?
הי קמפוס לימודים יכולה לסייע לך להירשם ללימודי אמנות באיטליה, השירות שלנו חינם דותן 03-5354449
היי מיכל, הייתי רוצה להמליץ לך על בי"ס מצויין לאומניות בפירנצה: Santa Reperata בניגוד לבתי ספר אחרים, בית הספר מציע קורסים קצרים וארוכים במגוון של תחומי לימוד ועיצוב. כמו כן, ניתן ללמוד גם בשפה אנגלית ואין צורך ללמוד איטלקית. לפרטים נוספים על בית הספר תוכלי למצוא באתר שלנו: www.StudyItaly.co.il או בטלפון: 03-6167210 תודה - איתן
חן | 14:50  05/08/10
והתלבטתי אם לטוס ללמוד שם, אבל בסוף פניתי לתחום לימודים יותר פרקטי, אני מאוד אוהבת אומנות ואני גם עוסקת בזה המון ביום יום שלי אבל אני לא אוכל לחיות מזה, אני לא רוצה להיות אומנית בכל מחיר.

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור