פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

אלכסנדר רייכל | 16:36  27/02/11
שלום, אני מברר לקראת תחילת לימודי רפואה באיטליה באוקטובור הקרוב. ביררתי מספר מכינות וראיתי שלשנת לימודים הקרובה אני לא מספיק. ואז מצאתי מכינה מקוצרת של חברה בשם impara הנערכת באיטלה מחיר המכינה לא זול כלל. חיפשתי אנשים אשר עברו את המכינה המקוצרת הזו ולא מצאתי. אני מעוניין לברר פרטים נוספים על המכינה ועל המבחן קבלה. מה בדיוק צריך לדעת? האם אפשר להתכונן לבד ואיך? מה היא בדיוק רמת האיטלקית הנדרשת? והאם המכינה שלהם באמת מכסה את כל זה? כי ארגיש חבל לעשות מכינה התתגלה כלא יעילה. אני עם ניסיון מתמטיקה של 4 יח' ביולוגיה 5' ובסיס בכימיה.
שלום אלכסנדר, אני מציעה שתבקש ממנהלי המכינה מספרי טלפון/מיילים של סטודנטים שעשו את המכינה http://www.glimudim.co.il/globaleducation/institute.asp?countryId=20&facId=12&degId=3&instId=179
הי באוגוסט הקרוב מתחילה מכינה ארוכה של קמפוס לימודים אני לא מעביר ביקורת על מתחרים אבל לא ממליץ בלשון המעטה להירשם למכינה מקוצרת בשום מקום כדי לעבור את המבחן בהצלחה צריך להשקיע וההמלצה שלי לעשות זאת כראוי ללא קשר אני לא חושב שעדיין ניתן להירשם למכינה לשנה הקרובה דבר עם דותן מקמפוס 03-5354449, הוא מומחה מספר אחד בישראל לנושא איטליה הוא יגיד לך בדיוק מה נכון לך בהצלחה
אלכסנדר שלום, אני מעוניינת גם לעשות את המכינה המקוצרת, אבל מתקשה להשיג את האנשים שמנהלים אותה. אשמח לקבל ממך התרשמות ומידע - אם וכאשר קיבלת כזה- תודה רבה, קסנש

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור