פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

סיון | 15:28  25/05/11
לאור הקושי הנוראי בקבלה ללימודי רפואה בארץ, העלה בעלי רעיון לפיו ניסע למולדובה לצורך העניין. בעלי הוא מי שאמור ללמוד בעוד שאני אצטרף אליוו כנספחת. אני בעלת תואר ראשון במשפטים ורישיון עו"ד, רציתי לדעת קצת פרטים מה אני יכולה לעשות שם בזמן שהוא ילמד, קצת פרטים בנוגע לעלויות מחייה בשניים? האם יש אפשרות לקבל מעונות לזוגות? מה לגבי ויזה למי שאינו סטודנט? אפשרויות עבודה אם בכלל? האם ישנם זוגות נשואים שעשו זאת ויש להם טיפים? אנחנ בני 29 , האם כדי לעשות צעד כזה או שאנחנו מבוגרים מדי? אשמח לכל תשובה ו/או טיפ
שלום סחון, לאוניברסיטה במולדובה יש נציגות בארץ את יכולה לפנות אליהם ולקבל תשובות לגבי המחיה. http://www.glimudim.co.il/globaleducation/institute.asp?countryId=18&facId=12&degId=3&instId=173 לגבי הגיל יש סטודנטים שמתחילים גם בגיל 29 או יותר זה לא אמור להוות מגבלה
רננה תודה רבה, מה לגבי זוגות נשואים , דיברנו עם הנציגות שלהם בארץ ואין להם כל כך תשובות, לגבי מעונות, ויזה לבן הזוג שאינו לומד
הם היחידים שיודעים. אם את רוצה אני יכולה לברר לך באוניברסיטאת אחרות לגבי זה. תתקשרי אלי 9700140

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור