פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלום שמי אולג אני נער ב16 וחצי אני מעוניין ללמוד רפואה בחול בארה"ב או איטליה דיברתי עם השגרירות האמריקאית והם אמרו לי שאם איני אזרח שלהם אז הסיכויים שלי שואפים לאפס. אפשר איכשהו להוציא אזרחות או משהו בסגנון?..או כל דרך אחרת להתקבל..עכשיו לגבי איטליה התנאי הקבלה ללימודים שם קלים יחסית השאלה היא איזה אוניברסיטה יותר כדאי ללמוד ובאיזה שפה אנגלית או איטלקית ?... יש לי הרגשה שאני צריך לנסוע לארה"ב אבל קשה להתקבל לשמה אז אני יודע שיש אופציה באיטליה באחד מן האוניברסטאות בשנה השביעית להשלים את הלימודים בארה"ב ולהישאר לגור שמה האם זה כדאי ושווה להתחיל הכל מהתחלה מבחינת אנשים,חברה,עבודה,תרבות וכו'....... ובאיזה מכינה כדאי ללמוד....ובאיזה ארץ אתם ממליצים ובבקשה לא לשפוט לפי הקושי הקבלה לארה"ב.... אני אשמח אם תהנו לי על השאלות הללו כמה שיותר מהר כי עכשיו זה הזמן להחליט....... ותודה מראש לכולם .

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור