פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

תוהה | 23:44  11/12/07
שלום, אני מסיים התמחות במחלקת מסים במשרד עורכי דין נחשב. עסקתי כמעט בכל תחומי המס, ואני אוהב את העיסוק במסים, אבל אין תחום ספציפי שמושך אותי במיוחד. אני מעוניין להתחיל בקרוב התמחות בפירמת ראיית חשבון, אבל אני תוהה ומתלבט מאוד ביחס לקונספט. אני לא בטוח אם עלי לבחור פירמה שבה מחלקת המסים מחולקת לתת-מחלקות ואשכולות, כך שבכל אשכול עוסקים רק בתחום מסוים (מיסוי מקרקעין, מיסוי חברות, מע"מ וכו'), או שכדאי לי לבחור בפירמה שבה מחלקת המסים עובדת בשיטת ה-"pool" כך שבהתמחות עוסקים פחות או יותר בכל תחומי המס. אני חושש מכך שאחשף רק לתחום מס ספציפי, ומצד שני נשאלת השאלה, אם כאשר עוסקים בכל תחומי המס ללא דגש על תחום מסוים, ניתן להצליח להגיע לרמה גבוהה מספיק של ידע. יצוין שאני לא יודע בוודאות מה ארצה לעשות בסיומן של השנתיים של ההתמחות, אך כרגע לפחות הנטייה היא לעבוד כעורך דין בתחום המסים. המון תודה מראש התוהה
רו"ח איל שרבי | 16:06  16/12/07
מתוך שאלתך לדעתי אתה עונה את התשובה, אני קורא את שאלתך ומתוכה אני מסיק שנטיית ליבך היא גיוון ושוני ובסוף לבחור. אני חושב שזה בסדר גמור. אגב, יש מקומות שבהם כפי שאתה מציין עושים "הכל" אולם גם שם יש אנשי מיסים שחזקים יותר בתחום הנדל"ן , חברות, אישי, בינ"ל וכד' לכן זה לא אומר כשאתה נכנס למחלקה כללית לא תהיה התמחות (זה הרבה תלוי בך ובמה שאתה מראה עניין וידע).
סגור