פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

דודו | 19:03  25/01/08
אני רוצה ללמוד רו"ח בשנה הקרובה והייתי כבר בכמה וכמה מכללות ולבסוף הגעתי ל2 שמיהם אני רוצה לבחור ויעזור לי עם תעזרו לי 1. המכללה למנהל בראשון שם אני עושה תואר במנהל עסקים והתמחות בחשבונאות. הלימודים נמשכים 3 שנים בבוקר 3 פעמים בשבוע ככה שאין כל כך אפשרות לעבוד ובנוסף שנת השלמה. ועלות כל התואר מאה אלף שקל 2. המכללה למנהל בתל אביב שם אני בשנה הראשונה עושה חמש בחינות חיצוניות של המועצה ולאחר השנה הזאת אני יכול להתחיל בסטאז וביחד עם זה לעשות תואר של האוניברסיטה הפתוחה בחשבונאות ומורחב כלכלה ביחד עם הסטאז ולבסוף כמובן שנת השלמה . גם פה אורך התואר הוא 4 שנים רק שפה זה לימודי ערב 3 פעמים בשבוע ערב ועלות כל התואר היא 70000 בערך בנוסף רציתי לדעת עם המכללה למנהל ת"א יש שם לראשון ומה עדיף כי אני ממש לא יודע ויש רק עוד כמה ימים להחליט תודה מראש.
1. לפני שנכנסים לכיס שלך, המכללה למינהל מצטיינת בקטע של חשבונאות. משרדי הרו"ח הגדולים רבים כל שנה לקחת את המצטיינים. זה התחום שם שעשה את הקפיצה המקצועית הכי גדולה בשנים האחרונות, ואם אתה מסיים שם - דרכך די סלולה, כמובן שהבחירה היא שלך 2. בת"א מדובר בבית ספר לתקשורת בלבד, כל השאר בראשל"צ 3. בנוגע לכסף, יש המון תכניות למלגות והלוואות, דרך האתר שלהם ודרך דקאנט הסטודנטים. אתה יכול לקחת מימון כמעט לשכר לימוד מלא ולהחזיר אחרי הלימודים
ראשית אומנם שניהן של המכללה למנהל אך זאת שבת"א זה בי"ס גינת נכון? ושם מדובר על תואר של האוני' הפתוחה ודרך אגב אפשר ללמוד במסלול של הפתוחה בעוד סניפים זה א משנה... אז עדיף את ראשון כי זאת מכללה למנהל והתואר של המככלה וזו המכללה היחידה המבוקשת ביחס לשאר האוני'. אם יש לך כבר תואר ראשון פיננסי אני הייתי עושה במקומך לימודי השלמה לרו"ח באוני' בר אילן שכר אוני'. בהצלחה
ליהי | 23:16  28/01/08
היי, תלמד תואר ראשון בכלכלה באוני' או ב אוני' פתוחה. ותשלים לרו"ח באוני' בר אילן. כך תשלם רק שכר אוני' ותכסוך את ה-100,000
חבל | 18:44  29/01/08
אונ' בר אילן לא מקבלים לשנת ההשלמה בוגרי אוניברסיטאות אחרות (מנסיון) אלא רק במסלול של ההסבה לבוגרי כלכלה (מסלול יקר של שנתיים). אם כבר, ללמוד במוסד אונ' ולהמשיך כל הדרך למועצה שם. ואם אונ' פתוחה - אז שנת השלמה במכללה למנהל (כי בלאו הכי אותו מחיר אצל כולם והמכללה למנהל עושים חזרה על החומר לפני שנכנסים לטראנס). בהצלחה
השם של המכללה בראשון מצדיק תוספת של 30 אלף שקל ולימודי בוקר במקום ערב שזה גם חשוב לי מאוד האם זה שווה את זה??????
טלי | 12:04  31/01/08
מנסיון כדאי שתתחיל לימודי חשבונאות במסלול אקדמי מלא, ללא בחינות ביניים של המועצה, אומם אומרים לך שאתה יכול להתחיל סאטז' לאחר שנת לימודים אחת ובכך בעצם לקצר את זמן קבלת הרישיון, אבל חשוב לדעת שאם אתה לא עובר בחינת מועצה אתה ממתין חצי שנה למועד הנוסף ובעצם כל זמן ההמתנה מוסיף לך שנה ולא מקצר לך שנה. (בזמן ההמתנה למועד הנוסף אתה בעצם "תקוע" אתה לא יכול להמשיך הלאה.
סגור