פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אבי | 15:44  29/03/08
יש לי תואר ראשון במנהל עסקים . נשארו לי ארבעה בחינות על מנת לקבל את הרישיון חשבונאות פיננסית א , טכנולוגיית מידע ( סופיות א ) חשבונאות מתקדמת וביקורת ( סופיות ב) כמו כן סיימתי את ההתמחות השאלה:איך אני מקבל את הרישיון בדרך הקצרה ביותר איך ניתן לקבל את הפטור משני הבחינות בסופיות א ולהתרכז בלימודי חשבונאות וביקורת במסגרת התכנית שאתה מנהל לבעלי תואר ראשון באוניברסיטת בר אילן תודה רבה אבי
רו"ח איל שרבי | 11:51  31/03/08
לפי מה שאתה מתאר עומדות בפניך שתי אופציות: א. לסיים את מבחני המועצה החיצוניים (ולכך יש מסגרות מתאימות) ופרק הזמן תלוי יותר בך. ב. לעבור למסלול אקדמי בו עליך להביא את ציוניך ולהתחיל תואר ראשון בהתמחות בחשבונאות, כמובן שיש מספר מוגבל של פטורים שאותם תוכל לקבל אבל לדעתי זה גם ארוך יותר (לפחות שנתיים של תואר + שנת השלמה). אני ממליץ לך לפנות עם התואר שלך והבחינות שעברת לשני מוסדות (אחד לכל אופציה) למדור רישום ולבחון מה מציעים וכמה זמן הם מעריכים לסיום. זה לא יהיה נכון להמליץ לך על אופציה כזו או אחרת, מבלי לראות את הנתונים.
סגור