פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אסף | 09:52  01/04/08
שלום, ברצוני לברר אם אני עומד להיכנס למשרד רו"ח לפני ההתמחות מהביג 4, ואתפטר לפני ההתמחות, האם המשרדים מקושרים ביניהם ויכולים לעשות לי בעיה כשאנסה להתקבל למשרד אחר מהגדולים? הציעו לי חצי משרה באחד המשרדים הגדולים ויש לי עוד זמן רב עד ההתמחות. אני מתלבט מאוד. האם זה כדאי? תודה
רו"ח איל שרבי | 10:03  06/04/08
אני לא חושב שתהיה לך בעיה. כמתמחה עליך לזכור , עם כל הצער, אתה לא גורם משמעותי שמהווה איום כך שפירמה תנסה לשים לך רגל. אולם יחד עם זאת עליך לזכור כמה דברים: 1. לרוב מבקשים ממליצים - כך שחשוב שתהיה טוב. 2. יתכן והבוס שלך במשרד אחד חבר של X במשרד השני עם כל מה שמשתמע מכך. 3.תהיה לך בעיה לחזור שוב לאותו משרד. לגבי חצי משרה זה תלוי בך אם זה מתאים לך, פרנסה , סטאז' וכד.
סגור