פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ליר | 17:01  15/04/08
האם יש טעם להתחיל קריירה ברו"ח בגיל 33 בהנחה שעד שאסיים את הלימודים+ ההתמחות זה ייקח הרבה זמן ואהיה קרוב ל-40 ורק בראשית דרכי? כלומר, האם אוכל בכלל למצוא מקום עבודה? ושלא לדבר על מקום להתמחות ועד שאצבור ניסיון? אני חושבת על הסבה כצורך לפרנסה בכבוד לעומת המקצוע שכעת אני נמצאת..ותוהה עם כדאי להתחיל או שזה כבר מאוחר מידי אני אקדמאית בברכה ליר
vertical | 23:13  15/04/08
הי ליר, אני רו"ח ובמקרה אני גם בן 33. אני אמנם התחלתי בגיל 22 ללמוד אבל אני לא מבין למה את חושבת שלהתחיל ב33 זה מבוגר, לא כתבת במה יש לך תואר. אולי הלימודים יהיו קצרים מ4 שנים וגם אם זה יקח 4 שנים אז להתחיל התמחות בגיל 37 לא נראה לי בעיתי בכלל.עבודה במשרד רו"ח תמצאי ואם תהיה טובה אז גם תוכלי להשאר במשרד אח"כ או שתמצאי משהו בחוץ. בהצלחה
את האנשים בפורום על כמה רואה חשבון יכול להרויח לפני כמה חודשים תוך נסיון לשכנוע עצמי שאין עתיד במקצוע הזה חוץ מליחידי סגולה?
ליר | 15:33  21/04/08
רו"ח איל שרבי | 13:07  30/04/08
אני מבין את מצבך, והשאלה היא האם את מאד רוצה להיות רו"ח? עלייך להבין ההשקעה היא גדולה ובעיקר בגיל מתקדם (ישנו קושי של חומר + צמצום במקורות פרנסה בעקבות ההשקעה בלימודים + זמן). מבחינת מציאת מקום עבודה אני סבור שלא תהיה לך בעיה, וכפי שאמרתי בפורום הזה בעבר רו"ח שלמדו בגיל מאוחר טובים מאד ולעיתים עולים בהרבה על צעירים בגלל הניסיון. עלייך לזכור שהתשואה על השקעתך היא ארוכת טווח.
סגור